Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvuru

1 başvuru
256 okundu

Bankalar müşterilerine kredi kartı vermek için çeşitli kart seçenekleri sunuyor. Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvuru yapmak isteyen müşterileri için çok cazip teklifler sunuyor. Düşük faiz oranları ile müşterilerine ihtiyaç kredileri veren Yapı Kredi Bankası kredi kart taleplerinizde yanı başınızda…

Kredi kart başvurusu için hangi adımları izlemelisiniz? Basitçe yapı kredi sitesine girerek TC kimlik numaranızı girmeniz ve cep telefon numaranızı girmeniz yeterlidir. Bankanın size sunduğu ihtiyaçlarınıza özel kredi kartları var.

Yapı kredi alış veriş tutkunları için doyasıya alış veriş yapabilecekleri kartlar veriyor. Dünyanın her noktasında seyahat ettiğinizde yanı başınızda alış verişinizi rahatça yapabilme imkanı sunan bir kredi kartı için hemen yapı kredi bankasının internet sitesine girebilirsiniz.

Bankanın web site adresine giriş yaparak ön başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Genç olanlara ve doyasıya gezip harcama yapmak isteyenlere özel kredi kartları sizi bekliyor. Yapı kredi mobil sistemi akıllı cep telefonuna indirilerek de kart başvurusu yapılabilir.

Yapı kredi World Kartı, Yapı Kredi World Gold kartı ve Yapı Kredi World Platinium kartı için ister akıllı telefondan isterseniz web sitesi üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Sizlere çok avantajlar getirecek olan bu kartlar sayesinde ülke içinde ve yurt dışında bol bol seyahat ve harcamalarınızı özgürce yapabileceksiniz. Dahası taksit seçeneklerini diğer bankalardan daha uzun vadede seçim şansınız da var.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
İlan Tarihi: 30 Eylül 2018
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (8 oy verildi, ortalama: 5,00 / 5)
Loading...

Başvuru alanı, bu alandan başvuru yapınız.

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvuru (1 Başvuru)