Vakıfbank Bireysel Kredi Hesaplama

başvuru yok
536 okundu

Bireysel kredi, gerçek kişilerin herhangi mal ve hizmet karşılığı ödeme yapması gereken maddiyatın vadeli ve taksitli olarak geri ödeme şekillerinin tümüne denir. Bireysel krediler vade olarak 1 aydan 240 ay’a kadar parasal olarak 250.000 TL ye kadar banka tarafından verilebilir. Sözleşme esaslarına göre maddi kaynak bütün olarak ve isteyen müşterilerin hesabına isteyenlerin ise elden teslimi yapılır.

Vakıfbank Kredileri Kimlere Hitap Eder?

Vakıfbank kuruluşundan geçmişten bugüne kadar kamu çalışanlarına ve özel işletmelere avantajlı krediler sunuyor. Bireysel alanda kredi şekli olarak 4 farklı türde kredi ihtiyacını karşılıyor. Bu türleri açıklayacak olursak eğer;

Vakıfbank Sarıpanjur Halden Anlayan Konut Kredisi Hesaplama Şekli

Yeni evinizin eksper ile değer tespiti yaptırılarak bedelini nakit vermesi karşılığında ipotek altına alma ve kredisini sağlama şeklinde verilen kredi türüdür. 1.000.000 TL’ye kadar ve 120 ay kredi sağlayan kredi türünde faiz oranı sabit %1,20’dir. Ödeme periyodu aylık olarak hesaplanır.

Vakıfbank Kış Kredisi Hesaplama Şekli

Kış kredisi İhtiyaç kredisi benzeri kredi türüdür. 90.000 TL ve 48 ay azami sınırlarda tüketicilere kredi sağlar. Kamu çalışanları için kredi faiz oranı %1,36, özel sektör çalışanları ve emekliler için kredi faiz oranı %1,43’dür.

Vakıfbank 0 Km Taşıt Kredisi Hesaplama Şekli

0 km araç alımında aracın teminat olarak ipotek edilmesi karşılığında sağlanan kredi şeklidir. Bedeli 100.000 TL’ye kadar olan araçların %70’ine, Bedeli 100.000 TL’den fazla olan araçların %50’sine kredi sağlar. Azami 48 ay azami vade oranlı kredi türünde sabit %1,28 faiz oranı uygulanır.

Vakıfbank Taksitli Kredili Bankomat Hesaplama Şekli

Maaş müşterisi bankanızın kredili bankomat kısmında bulunan paranızın taksitlendirilerek ödenmesi imkânı sağlayan kredi türüdür. Bu ödeme sisteminde ödenecek tutar taksit başvurusu yapılarak istediğiniz sayıda ve sınırda ayarlayabilirsiniz. Vade oranı 12 ay ile sınırlı olan kredi türünde faiz oranı sabit ek hesap faizi olan %2,02 olarak işleme konur.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
İlan Tarihi: 13 Mart 2018
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy verildi, ortalama: 5,00 / 5)
Loading...

Başvuru alanı, bu alandan başvuru yapınız.