Ücretsiz Kredi Notunu Öğren [KKB]

61 başvuru
45.032 okundu

Her bireyin kendine ait bir kredi notu bulunmakta, bu not sizin geçmişte kullandığınız krediler ve kredi kartlarına göre değişmektedir. Kredi notunu belirleyen en önemli unsur geçmişte kullanmış olduğunuz kredilerin ödemeleridir. Peki ya daha önce hiç kredi ve kredi kartı kullanmadıysanız ne olacak? Bu durumlarda kredi notunuz düşük çıkacaktır, bunun için ilk etapta kredi kartı başvurusu yapmalı ve onu kullanmalısınız ki kredi notunu yükselsin. Kredi notu düşük olanlara kredi kartı da çıkmıyor genelde, işçiyseniz ve maaşınızı bankadan alıyorsanız kredi kartı başvurusunu o bankaya yapın, bu yöntemle kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

Kredi notu öğrenmenin bir kaç yolu vardır, bunların bir kısmı ücretsiz ve bir kısmı da ücretlidir. En bilindik kredi notu öğrenme servisi Findeks’dir, bu sitede satın alabileceğiniz bir kaç tane paket vardır. En düşük paket ücreti 5.50 TL + KDV’dir ve aylık pakettir. Findeks ülkemizde bulunan en önemli 9 bankanın ortaklığı ile kurulmuştur, güvenlidir ve kesin sonuç verir.

[irp posts=”987″ name=”Anadolubank Düşük Kredi Notuna Nakit”]

SMS ile Kredi Notu Öğrenmenin Yolları

Hemen ve en kısa yoldan kredi notu öğrenmenin yolu SMS’dir. Tüm operatörler kredi notu öğrenmeyi destekliyor, bu yolla öğrenilen kredi notundan ücret alınmaktadır. Ücretler operatörlere göre değişiklik göstermektedir, bu konuda uyaralım.

Turkcell: TCKN Doğum Yılınız yazıp 1122’ye gönderin. Örnek; 12365478985 1987

TürkTelekom: TC Kimlik Numarası boşluk Doğum Yıllı yazıp 1122’ye gönderin. Örnek; 12365478985 1988

Vodafone: Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası Boşluk Doğum Yılınız yazın ve 1122’ye gönderin. Örnek; 12365478985 1989

Peki ya ücretsiz olarak kredi notu öğrenilir mi?

İşin aslı ücretsiz kredi notu öğrenmek mümkün değil, tabi Akbank müşterisiyseniz farklı. Çünkü Akbank mobil uygulamasını kullanarak anında ücretsiz olarak kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Diğer tüm servisler ücretlidir, Findek Risk Raporu öğrenmenin en ucuz yolu 6.49 TL’dir. İnternet’te yada sosyal medyada size ücretsiz olarak kredi notunuzu öğreneceğinizi söyleyen kişiler ya yalan söylüyordur, yada size yanlış kredi notu söylüyordur. Bu işi yapan kuruluşlar tamamen kurumsal ve köklü firmalardır. Kredi notunuz karşılığında sizden kredi kartı ve kimlik bilgilerinizi isteyen kişilere kesinlikle güvenmeyiniz, bu kişiler dolandırıcıdır.

Kredi ve kredi notu ile ilgili sorularınızı aşağıdaki yorum kısmından yazarak bilgi alabilirsiniz, siz siz olun internetten duyduğunuz her habere inanmayınız.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
İlan Tarihi: 11 Ocak 2018
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (11 oy verildi, ortalama: 4,91 / 5)
Loading...

Başvuru alanı, bu alandan başvuru yapınız.

Ücretsiz Kredi Notunu Öğren [KKB] (61 Başvuru)

1 6 7 8