Turkcell Hat İle Kredi Notu Öğrenme

başvuru yok
136 okundu

Turkcell operatörüne bağlı hat ile kredi notu öğrenme SMS yoluyla gerçekleşebilmektedir. Turkcell müşterileri bir kısa mesajla kredi not durumunu öğrenerek buna bağlı taksitli harcama yapabilmektedir.

Teknolojinin ilerleme kaydetmesiyle birlikte operatörlerin de kredi not durumları mevcut hale geldi ve buna bağlı olarak taksitle harcamalar yapılabilmektedir. Operatörde kredi not durumunuzun iyi olması halinde yüksek tutardaki akıllı telefonlar satına alınabilmektedir. Çeşitli firmalar tarafından kredi notu öğrenilebilmekte ve bu olanağı sağlayan operatörlerden bir tanesi Turkcell olarak karşımıza çıkmaktadır. Turkcell müşterileri kolaylıkla kredi notunu öğrenebilmektedir.

Kredi Notu Öğrenme Kanalları

Turkcell’e bağlı olan müşteriler SMS ile kredi notunu sorgulayabilmektedir. 1122’ye 11 haneli T.C. kimlik numarası ve 4 haneli doğum tarihinin yıl kısmı kısa mesaj olarak gönderilerek kredi notunuz geri bildirilebilmektedir. Turkcell, bu hizmet karşılığında 9 TL ücret talep etmektedir.

Turkcell Dışında Kredi Notu Öğrenilebilir mi?

Turkcell’den başka kredi notu öğrenebilme imkanı sağlayan kuruluşlar mevcuttur. Bu noktada Findeks ve bankaların tamamı bu hizmeti vermektedir. Findeks resmi web sayfasında hizmet bedeli ve KDV tutarını ödeyerek kredi notu öğrenilebilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
İlan Tarihi: 24 Mayıs 2019
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (6 oy verildi, ortalama: 5,00 / 5)
Loading...

Başvuru alanı, bu alandan başvuru yapınız.