Tefeci Cemil İletişim Bilgileri ve Telefonu (Senetle Kredi)

29 başvuru
1.346 okundu

Avrupa yakasında Bakırköy civarında ikamet ettiğinden bahsedilen tefeci cemil isimli vatandaş telefon edenlere iletişim kurarak davet ederek senetle kredi verdiğinden bahsediliyor. Bu vatandaşın kim olduğu hakkında net bir bilgi olmasa da, sosyal medya da sık sık ismine rastlamaya devam ediyoruz.

Ne kadar borcun olursa olsun, Cemil’e başvur. 100 bin liraya kadar elden taksitli borç para al. 100 bin lira alabilmek oldukça zor olsa da, eğer memur veya sabit gelirli bir işiniz var ise, olumlu sonuç alabilmenizin faydalı olduğundan bahsediliyor. Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa ve Adana şehirlerimizde de bu yöntemle kredi veren kişiler mevcuttur.

Tefeci Cemil Kimdir?

Tefeci cemil, aslında bu isim ile internette para dağıtan bir vatandaş değildir. Cemil, faiz karşılığında para almak isteyen kişilerin ortak kullandığı isim haline gelmiştir.  Cemil haricinde bu isimleri kullanan ve senet karşılığı para verdiğini söyleyen birçok kişi daha var. Bunlar Yusuf, Kemal, Tufan, Hakan, Ersan, Demir veya herhangi biri olabilir. Ancak bu kişilerin tek amacı zor durumda olan vatandaşı daha da borç batağına düşürerek elinde kazandığı 3-5 kuruşu alabilmektedir. Bu yüzden uzak durmanız önerilir.

Kredi Notuna Bakılmadan Senetle Kredi İmkanı

Borç para veren Cemil, Hasan Hüseyin veya Mustafa.. Bu kişilerin hiçbirinin yasal tefeci olmadığını biliyoruz. Zaten tefecilik yasal bir müessese olmadığı da ayrı bir şekil. Farz edin tefeci Cemil’den 10 bin tl. borç para aldınız. Kredi puanı düşük olan, kredi kartlarına, banka ihtiyaç kredilerine, eşine dostuna borcu olan bir şahsın bu borcu ödemeyeceği ve ödemek için herhangi bir çaba göstermeyeceği de kesin. Bu durumda sizce tefeci Cemil size verdiği borcu nasıl tahsil edecek? Zaten tüm sıkıntı da bu noktada başlıyor. Kim olursa olsun borç aldığınız şahıs sizden bu borcu tahsil etmek isteyeceklerdir. Fakat tahsilat yöntemleri de oldukça farklı olmaktadır. Çünkü bankalardan kredi aldığınız ve ödemediğinizi farz edersek tahsilat yöntemi icra marifeti olurken,tefecilerin yöntemi dıkşın dıkşın olacaktır.

Hangi Şehirlerde Veriyorlar?

İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya veya başka bir şehirde, başka bir takma isimle borç veren tefeci Yusuf, nasıl bu parayı geri almayı düşünüyor olabilir? Yasal yollar varken, tefecilerden borç para dağıtan kişilerden ve yasal olmayan nakit para verenlerden uzak durunuz. Dar zamanda nakit paraya sıkıştığınızda hemen tefecilerin kapısını çalarsanız, icra, haciz ve yasal olmayan kötü durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Senetle kredi veren tefeciler kimlerdir?

Tefeci Erol ise Cemil’den sonra en çok tercih para veren kişi olduğu söyleniyor. Bunun yerine senetle kredi veren bankalara başvuru yapmanız sizin için daha uygundur. KKB Sicilinizin bozuk olsun, maaş bordronuz olmasın yine de kredi alabileceğiniz Yasal kayıtlı banka şubeleri var. Bunlardan birinde işinizi halledebilirsiniz. Ayrıca BDDK tarafından sürekli olarak denetlenen faktoring şirketlerden de finansman talebinde bulunabilirsiniz.

Tefeci Cemil Haricinde Borç Para Veren Yerler

  1. İstanbul’da tefeci Cemil’den borç para almak yerine eğer elinizde senediniz var ise, yasal Faktoring kuruluşlarına başvuru yaparak kırdırma işlemi yaptırabilirsiniz.
  2. Elden taksitle altın satışı yapan kuyumculardan aldığınız altını bozdurarak nakit para olanağı sağlarsınız.
  3. Cep telefonu bozdurma yöntemi ile teknoloji mağazalarından senetle alışveriş yaparak pahalı cep telefonu alabilir, hemen nakit paraya çevirebilirsiniz.
  4. Senetle Altın Satan Kuyumcular ve Sarraflar içinden herhangi birini tercih edin. Bu tefecilere başvurmak yerine alternatifiniz olabilir.

Murat, Ali, Durmuş, Ali, Kemal, Kenan.. ya da tefeci Hakan. İnternet ortamında karşılıksız borç para veriyorum diyen, şans oyunları kuponu dağıtan, karşılıksız çek veren, boş senede imza attıran tüm şahıslardan uzak durunuz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
İlan Tarihi: 24 Mayıs 2019
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 oy verildi, ortalama: 5,00 / 5)
Loading...

Başvuru alanı, bu alandan başvuru yapınız.

Tefeci Cemil İletişim Bilgileri ve Telefonu (Senetle Kredi) (29 Başvuru)

  1. Merhaba istanbul’da yaşıyorum. Kamu görevlisiyim. 10 bin tl ye ihtiyacım var. Maaşımdan icra kesintisi yapılıyor. Kesinti dışında 4600 tl alıyorum. 1000 tl taksit ödeyebilirim.

  2. Öğrenciyim ve 1.650 tl borcum var. Fazla bir ücret değil ama öğrenci olduğum için zor durumdayım

  3. 15000 liraya ihtiyacım var kredi kartım vardı maaşım yatmadığı için takibe takıldı yapılandırdım borcunu ödüyorum borç kapatmak için krediye ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim