Tefeci Arıyorum, Tefeci Numaraları ve Kredi

2 başvuru
176 okundu

Tefeciler hakkında tüm bilgiler adresler telefonlar ve iletişim adresleri burada bulabilirsiniz. İzmir, istanbul, ankara, adana, antalya gibi iller de tefeci arayanlar tefeci cemil, tefeci mustafa, tefeci ahmete’ e ulaşmak isteyenler buradan iletişime geçebilirler.

Tefeci denilince akla gelen boş senete , boş kağıda imza attıran kişilerdir. Size ihtiyacınız olduğun da borç veren kişilere tefeci denir. Ama bunlar yüksek faizle sizden parasını verdiği vade yani ay sonun da tahsil ederler. Almış olduğunuz borcu faizle işletirler. İnternet de gezinirken görüyoruz yok tefeci siteleri var bunların çoğu sitelerine ziyaretçi çekmek isteyen kişilerin hazırladığı web sitelerdir.

Kimse internet den tanımadığı insanlara para vermez ve göndermez bunu bilmenizi isteriz. Ayrıca tefecilerden para almak sıkıntılı bir durumdur. Ödeyemezseniz başınız belaya girebilir, bu da sizi ve ailenizi üzecek durumlara sebep sağlar. Evet biliyoruz belki zor durumdasınız belki çok çaresizsiniz bir tefeci arıyorum diyorsunuz.

Tefeci den borç almak istiyorsunuz ama bunlar gerçek hayatta size çözümden çok zarar sağlayacaktır. Lütfen bilinçli olun bu devir de hangi tefeci internet sayfası açacak da para verecek böyle bir şey olabilir mi . Yasal olmayan bir işi hangi tefeci riske eder mantıklı düşünün.

İllaki her il de bu tefeciliği yapan kişiler vardır. Onların da mesleği budur fakat onlar da size para verirken söylerler ödeyemezsen sonu kötü olur diye. Zaten maddi olarak kötü durumdasınız belki hastanız var belki çok önemli borçlarınız var haklısınız ama bu çözüm değildir bilmenizi isteriz.

Hastanız mı var ? Tefeciden borç para mı alarak bu işi çözeceğinizi düşünüyorsunuz ?

Sabahları yayınlanan kadın tv programlarından yardım talep edin , gidin bulunduğunuz yerin kaymakamlık ve valiliklerinden yardım isteyin, gidin siyasi parti teşkilatlarından destek talebin de bulunun.

Borcunuz var veya icranız mı var acil tefeciden paraya mı ihtiyacınız var ?

Evet bu durum çok can sıkıcı icraya versinler ne yapacaksınız yok canınızı alacak değiller ya malınız gider, oda yoksa hiçbir şekilde evinize icra gelmez artık kanunlar değişti evlere konut içlerine icra yapılmıyor. 

Sadece o an gerçekten ödeyecek gücünüz yoksa avukata veya icra dairesine ödeme taahhütünde bulunmayın bulunursanız ödeyemediğiniz durumda hapis cezası alma durumunuz oluşur. Bu yüzden ekonomik koşullarınız düzelene kadar borcunuza taahhüt vermeyin . Ama borcunuzu da ancak çalışarak emek vererek kapatabilirsiniz bunun için gayret gösterin. Borç , tefeciden alınacak borç ile kapanmaz bunu bilmenizi isteriz, daha kötü şekil de batağa saplanırsınız .

İşiniz bozuk mu tefeci mi arıyorsunuz para mı lazım ?

En kötü senaryo da insanlara gerçekten kötü durum da olduğunuzu söylemekten çekinmeyin anlatın çevreniz ile paylaşın akıl alın fikir danışın illaki bir şekilde orta yol bulunacaktır. Bunları çevreniz ile paylaşmak tefeci den para almaktan iyidir. Kredi notunuz düşük mü size kimse kredi vermiyor mu cebiniz de beş kuruş para mı yok , iş kurmak istiyorsunuz çok kazanacağınızı mı düşünüyorsunuz . Tefeci den para almak bunlara çözüm getirecek diye mi düşünüyorsunuz boş verin bunları bunlar çözüm olmaz.

Aksine size daha çok maddi sıkıntılar doğurur . Allah hepinizi düştüğünüz bu dar durumdan kurtarması dileklerimizle umudunuzu asla kaybetmeyin. Güzel günler sizin olsun.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
İlan Tarihi: 23 Mayıs 2019
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy verildi, ortalama: 5,00 / 5)
Loading...

Başvuru alanı, bu alandan başvuru yapınız.

Tefeci Arıyorum, Tefeci Numaraları ve Kredi (2 Başvuru)