Senetle Kredi ve Para Veren Yerler

496 başvuru
143.231 okundu

Bir çok banka, kredi sicili bozuk yada kredi notu düşük olan kimselere kredi vermemekte. Bankalar her zaman kendilerini garantiye alıyorlar, bu yüzden riskli buldukları kişilere kredi vermiyorlar. Bu durumda paraya ihtiyacı olan vatandaşımız ne yapmalı, nasıl nakit bulmalı ? Hangi firmalar, kuruluşlar ve şirketler kredi verir, güvenli şekilde para bulmanın yolu nedir ?

Senet Karşılığı Nakit Para Veren Firmalar

Bankalardan kredi alamıyorsanız, akılara ilk gelen senet karşılığı kredi veren kuruluşlar oluyor. Bizde bu yazımızda senet karşılığı nakit para veren kuruluşları inceleyeceğiz. İnsan olarak bankaların kölesi değiliz, para için tek çözüm ortağımız da bankalar değil. Eskiden çok kolay aldığımız krediler şu anda çok zorlaştı, ekstra bir çok belge ve kefil istiyorlar. Alternatif yolları denemek gerekiyor, en yaygın yöntem senetle borç para bulmak oluyor.

Senetle Borç Para Bulmanın Detayları Nelerdir ?

Son zamanlarda yaşanan vahim olaylardan sonra dolar ve euro‘nun aşırı şekilde yükselmesi sonucunda temel gıdalar dahil her şeye zam geldi. İşçinin, çiftçinin ve emeklinin kazandıkları paralar ne yazık ki yetmez hale geldi, kredi kartı olan yada önceden birikim yapmış olan vatandaşlarımız için sorun yok, onlar bir şekilde bu zor hayata yaşamaya çalışıyorlar.

[irp posts=”1009″ name=”İstanbul’da Senetle Kredi Veren Yerler”]

Peki kredi kartı olmayan ve birikimi olmayan vatandaşımız ne yapacak, zamanında ödeyemedikleri kredi kartı ekstreleri ve kredi ödemeleri yüzünden bankaların kara listesine girmiş binlerce ve hatta milyonlarca kişi var. Bu insanlar nakit para bulmak için mecburen senet karşılığı para aramaktadırlar, esnaflarımızda aynı şekilde senet karşılığı para aramakta.

Bir kaç çeşit yöntem ile senetle kredi ve nakit para bulabilirsiniz. Sizi uyarmak istiyorum, nakit para ararken dolandırıcılardan uzak durun, elinizde olandan da uzak durun. Sitemiz üzerinden kredi bulmanız imkansızdır. Biz sadece size nasıl nakit para bulabilirsiniz, onun bilgisini veriyoruz. Mail, telefon yada WhatsApp gibi iletişim araçlarından size ulaşan kişilere tenezzül etmeyin!

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
İlan Tarihi: 9 Ocak 2018
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (43 oy verildi, ortalama: 4,95 / 5)
Loading...

Başvuru alanı, bu alandan başvuru yapınız.

Senetle Kredi ve Para Veren Yerler (496 Başvuru)

  1. Slm ben de senetleri para almak istiyorum bunun için ne yapmam gerekiyor acaba cevap yazarmısınız

1 2 3 59