Senetle Borç Veriyorum! Kefilsiz, Ön Ödemesiz, Şipşak Borç Para

567 başvuru
81.151 okundu

Bankalardan kredi alamıyor ve acil paraya ihtiyacınız mı var? Yapmanız gereken çok basit, yazımızın devamını okuyun ve size nasıl borç para bulabileceğinizi anlatalım. Ülkemiz zor zamanlardan geçiyor, bir çok insan bankalardan kırmızı kalem yemiş durumda ve kredi alamıyorlar. Bu durumdan en fazla etkilenenler esnaflarımız oluyor, ticaret yapıyorlar ve tüm plan bu şekilde yapıyor fakat işler doğru gitmediğinde krediler ve kredi kartları ödenmiyor, bankalar hiç kimsenin göz yaşına bakmaz ve borcunu ödemediği insanın üzerini kırmızı kalemle çizer.

SENETLE BORÇ PARA ARARKEN DİKKAT ETMENİZ GEREKENLER!

İlk etapta her borç veriyorum diyen kişiye kanmayınız, bu tür insanlar sosyal medyada yada internet üzerinde sahte siteler açarak sizin cebinizde kalan son parayı da almaya çalışan dolandırıcı kişilerdir. Yapmanız gereken şehrinizde bulunan ve kurumsal kimliği olan faktoring şirketlerine ulaşmanız olacaktır. Bunun yanı sıra kuyumculardan yardım isteyebilirsiniz, tam olarak yasal olmasa da, dar zamanda kimse yasayı dinlemiyor. Samimi olduğunuz, tanıdığınız yada devamlı alış veriş yaptığınız kuyumculara giderek senet karşılığı borç para isteyebilirsiniz. Senetle kredi veren kuyumcular, verdikleri paranın üzerine bir kısım faiz koyuyor ve sizde senet günlerinde borcunuzu ödeyerek işinizi görüyorsunuz.

İlgili Yazı:   Kredi Notu Düşük Olanlara 50.000 TL

SENETLE BORÇ PARA ALABİLMENİN ŞARTLARI NELERDİR?

Faktoring şirketlerinin şartları değişiklik göstermektedir, A şirketi hiç bir şey istemezken, B şirketi annelik kız soyadına kadar isteyebilir. Kurumsal şirket tercihi yapmanız çok önemlidir, borcu borç ile kapatmaya çalışırken daha kötü durumlara düşmeyin. Senetle borç veren kuyumcular sizin çok iyi tanıdığınız olsa bile sizden ilaha ki bir teminat isterler, onlarda bu konuda haklı. Adamların senetlerini ödemezseniz kendileri mağdur olurlar, bunu göz önünde bulunduran kuyumcu teminat isteyecektir.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
İlan Tarihi: 21 Mart 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (141 oy verildi, ortalama: 4,84 / 5)
Loading...

Başvuru alanı, bu alandan başvuru yapınız.

Senetle Borç Veriyorum! Kefilsiz, Ön Ödemesiz, Şipşak Borç Para (567 Başvuru)

  1. merhaba ıyı gunler senetle kredı verıyoruz en dusuk 15000 en yuksek 100.000 tl verıyoruz kredı mıktarına gore degısıyor vadelerımız 12 ıle 72 ay arasında vade yapıyoruz 0.85 den evlılık kredısı ıhtıyac kredısı ev kredısı arac kredısı verıyoruz sehıt yakınlarına ve gercekten cocugu rahatsız olanlara belgelemek kaydıyla verıyoruz NOT:CİDDİ ALICILAR YAZSIN LUTFEN mail:k****t@outlook.com

  2. Faktoring şitketleri borç para vermiyor insanları yanlış bilgilendirmeyin. Borç para verebilecek olan varsa bana ulaşırsa sevinirim 30 bin tl ye ihtiyacım var acil.

  3. acil senetke krediverilir yanlız noter masrafı ve işlem üçreti alınır yanlız lütfen acil ihiyacı olanlar yazsın 0537*****52 yogunluktan dolayı lütfen sms atın

1 57 58 59