PTTBank’dan Düşük Kredi Notu Olana Fırsat

3 başvuru
710 okundu

Nakite ihtiyaç duyulan durumlarda bankalara başvuru yapılarak, uygun vade seçenekleri ile kredi kullanılmaya çalışılmaktadır. Yapılan kredi başvurularını her banka, kendi kriterleri dahilinde değerlendirmektedir. Bankalar kredi onay sürecinde en fazla başvuru yapan kişilerin kredi notuna bakmaktadır. Kredi notunun belirlenmesini etkileyen farklı bir sürü etken bulunmaktadır. Bazen de başvuru yapan müşteriler, kredi notunun istenilen düzeyde olmamasından dolayı bankalardan ret cevabı alabilmektedir. Bu gibi durumlarda kredi kullanma konusunda bankalar yanı sıra, PTTBank’ ada başvuru yapma imkanı bulunmaktadır.

PttBank Kredi Detayları

Düşük kredi notuna sahip kişiler PTTBank’ ın sunduğu ayrıcalıklardan faydalanarak kolaylıkla kredi kullanabilmektedir. PTTBank kredi notu düşük olan kişilere kredi kullanımı konusunda daha fazla kolaylık sağlamaktadır. Bankalara yaptığı başvurular kredi notundan dolayı reddedilen kişiler, PTTBank’ a başvuru yaparak kredi kullanma imkanına kavuşmaktadır. Kredi başvurusu yapacak kişiler, PTT şubelerinden ya da kurumun internet sitesinden kullanmak istedikleri kredi ile alakalı başvuru işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

PTTBank‘ tan bireysel kredi kullanmak isteyen müşteriler, 48 ay vade seçenekleri ile kredilerini kullanabilmektedir. Kredi vadeleri kişilerin gelir durumlarına ve kullanmak istedikleri kredinin miktarına bağlı olarak da değişiklik gösterebilmektedir. Kurum tarafından verilen ev kredileri ise 120 ay vade ile sınırlandırılmaktadır. Kredi kullanımı sırasında uygulanan faiz oranları oldukça düşük düzeylerde tutulmaktadır. PTTBank kredi kullandırdığı müşterilerinden ek masraf talep etmemektedir.

PttBank Kredi Kullanım Koşulları

PTTBank’tan kredi kullanırken müşterilerden istenilen belirli kriterler bulunmaktadır. Kredi başvurusu yapan kişilerin reşit olması gerekmektedir. Aylık gelir düzeyinin belgelenmesi gerekmektedir. Serbest meslekle uğraşan kişilerden vergi levhası, bordrolu çalışan kişilerden ise aynı işyerinde 3 ay çalıştığını belgelemesi istenmektedir. Aylık ödenen faturalar ile kullanılan ve kullanılmış olan kredi ve kredi kartlarının düzenli şekilde ödenmiş olması, kredi başvuru sürecini olumlu yönde etkilemektedir.

PTTBank kredi notunun düşük olması konusunda müşterilere kolaylık sağlamaktadır. Fakat başvurunun olumlu sonuçlanabilmesi için başvuru yapan kişilerin kara listede ya da borçlarından dolayı takipte olmaması gerekmektedir. PTTBank’ ın başvuru yapan müşterilerinden, ihtiyaç duyduğu durumlarda ipotek ya da kefil isteme hakkında bulunmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
İlan Tarihi: 8 Mayıs 2018
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 oy verildi, ortalama: 5,00 / 5)
Loading...

Başvuru alanı, bu alandan başvuru yapınız.

PTTBank’dan Düşük Kredi Notu Olana Fırsat (3 Başvuru)

  1. Ben emekliyim maaşımı ptt alıyom ama hepsi k kesiliyor ben borcumu tek biryere tutmamak istiyom