Peşinatsız Senetle Araba Satan Galeriler ve Şirketler

başvuru yok
1.116 okundu

Peşinatsız senetle araba, peşinatsız senetle araba veren galeriler, peşinat olmadan senetle araba satan yerler, peşinatsız senetle araba satan yerler galeriler hakkında bilgileri yazımızın devamında paylaşıyor olacağız. Araba sahibi olabilmek herkesin ortak hayallerinden sadece birisidir. Ancak günümüz koşullarında kredisiz, peşin ödeme yaparak araç sahibi olabilmek araç fiyatları nedeniyle oldukça zor bir durumdur. Bazı durumlarda ise sicil bozukluğu nedeniyle bankalardan kredi kullanamıyor ve kredi başvurularımızda olumsuz sonuç alabiliyoruz. Bu sebeple peşinatsız senetle araba satan yerler arayışına girmek en mantıklı seçeneklerden biri haline geliyor. Peki peşinatsız araba alabilir miyim? Peşinatsız senetle araba veren yerler var mıdır?

Peşinatsız Araba Nasıl Alınır?

Peşinatsız araba satın alabilmek için öncelikle senetle kredi veren yerler hakkında bilgi sahibi olmanız gerekiyor. Türkiye’deki tüm galeriler senetle araç satışı yapmıyorlar. Bu sebeple öncelikle senetle kredi ve araba veren yerleri öğrenmeniz gerekiyor. Yazımızın devamında ise bu kişilerin tam listesine ulaşabilirsiniz. Peşinatsız senetle araba satın almak istiyorsanız, öncelikle satın alacağınız arabaya karar vermelisiniz. Ancak satın alacağınız arabanın ödemeleri senet üzerinden yapılacağı için, normal fiyatından biraz daha yüksek olacağını unutmamak gerekiyor.

Bu tarz durumlarda belirlenen yasal yükümlülükler olmadığı için, her galerici araba fiyatını kendisi belirleyebilir. Örneğin 10.000 TL’lik bir ödeme için sizden 20.000 TL’lik bir ödeme talep edebilir. Çünkü sizden hiçbir bilgi ve belge talep etmeden yalnızca senet karşılığında araba vereceği için bu gibi durumlar gayet normaldir. Keza banka kredilerinde de belirli faiz oranları vardır ve bu faiz oranları üzerinden ödeme yaparsınız. Bu sebeple de maalesef senetle araba alırken fiyatların yüksek olabileceğini üzülerek söylemek gerekiyor.

Peşinatsız Senetle Araba Satan Yerler Var Mıdır?

Evet, peşinatsız bir şekilde senetle araba satan yerler vardır ancak oldukça azdır. Ayrıca peşinat olmadan araç satın almak doğru seçeneklerden biri olmayabilir. Çünkü peşinat olmadan araba aldığınızda hiç ödeme yapmamış sayılırsınız ve çok yüksek meblağların altına imza atmış olursunuz. Eğer araba satın alırken belirli bir peşinat verirseniz, taksitler de belirli oranlarda düşüş gösterir ve aylık yapacağınız ödemelerde kesinlikle sorun yaşamazsınız. Eğer senetle araba alıyorsanız aylık ödemelerinizi analiz etmeli ve belirlediğiniz seçenekleri iyice gözden geçirmelisiniz.

Peşinatsız Senetle Araba Satan Galeriler Listesi

Şimdi sıra geldi peşinat olmadan araba satan galerileri listelemeye. Peşinatsız senetle araba seçeneği belirli kriterlere göre değişiklik gösterebiliyor. Örneğin arabanın bedeli tahmin edilenden yüksekse galeriler ön bir ödeme ve peşinat talep edebilirler. Eğer alacağınız arabaya karar verdiyseniz aşağıdaki firmalar ile görüşme sağlayarak peşinat ve ön ödeme talep edip etmediklerini öğrenebilirsiniz.

WOWWO Peşinatsız Senetle Araba

Wowwo firması, Yeşil Holding tarafından kurulmuş bir firmadır ve senetle araba satışı yapmaktadır. Bu firmada peşinat talep ediliyor olsa bile, araç yaşına göre bu peşinat oranı oldukça değişiklik gösteriyor. Örneğin yaşı yüksek bir araç satın almak istediğinizde sizlere oldukça düşük peşinat imkanları sunuyorlar ve neredeyse peşinatsız araba almış oluyorsunuz. Wowwo hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz iletişim numarası: 0212 709 81 81

Otovadeli Peşinatsız Senetle Araba

Otovadeli firması da aynı Wowwo gibi senetle araba hizmeti veren bir firmadır. 36 Ay’a varan taksit seçenekleriyle senet karşılığında peşinatsız araba sahibi olabilirsiniz. Diğer firmaya nazaran showroom ve satış kanalı imkanları kısıtlı olan bir firmadır ve iletişime geçmeden karar vermemeniz mantıklı olacaktır.

BirArabam Peşinatsız Senetle Araba

Bir arabam firması, “Bir arabam olsun diyorsan iletişime geç” sloganıyla yola çıkmış ve senetle araba hizmeti sağlayan firmalardan yalnızca birisidir. Diğer firmalara nazaran sektöre yeni giriş yapmış olması, çeşitli kampanyaları sizlere rahatlıkla sunacak anlamı da taşıyabilir. Senetle araba almadan önce değerlendirmeye alınması gereken firmalardan birisidir.

Peşinatsız senetle araba alabilmeniz için firmalar yukarıda listelenmiştir. Bu firmaları tercih ederek anında araç sahibi olabilirsiniz. Eğer sicilinizde veya ödeme imkanlarında herhangi bir problem görmezlerse alacağınız aracı maksimum 2-3 iş gününde teslim edeceklerdir.

Peşinatsız Senetle Araba Alımında Rehin Olur Mu?

Elbette, aynı taşıt kredilerinde olduğu gibi senetle araç satışında da aracı tahsis eden firma, kendini güvence altında tutabilmek için araca rehin koyacaktır. Bu aşamada yapacak bir şey olmadığı gibi gayet normal ve olağan bir durumdur. Senetle bile satın alsanız ödememe ihtimaline karşılık bu firmalar kendilerini güvenceye alabilmek için senetlerde yazan vade tarihi bitimine kadar aracı kendi bünyelerinde rehinli tutacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
İlan Tarihi: 20 Ocak 2019
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (15 oy verildi, ortalama: 4,93 / 5)
Loading...

Başvuru alanı, bu alandan başvuru yapınız.