Ön Ödemesiz Senetle Kredi

279 başvuru
15.261 okundu

Kredi sicili bozuk olup da, krediye ihtiyaç duyan vatandaşlarımızın son çare olarak başvuruda bulundukları nakit para kaynağı senetle kredi yöntemidir. İnternet üzerinde bir çok site, kişi ve kuruluşa ulaşabilirsiniz, fakat dolandırılma ihtimaliniz %90 civarındadır.

Dolandırıcı nitelikte olan kişiler yada kendilerine şirket süsü vermiş olan dolandırıcı toplulukları, sizden krediye karşılık ön ödeme talep ederler. 10.000 TL krediye karşılık, sizden 200, 300 artık ne tutturursa para talep ederler, bu parayı işlemlerin başlaması için kullanılacak gibi de bir yalan da söylerler. Günümüzde bu tür yalan ve dolana inanan bir çok insanımız bulunuyor.

Eğer sizde senetle kredi kullanacaksınız, kimseye para almadan, para vermeyin! Özelikle internet üzerinden, Facebook, Instagram ve Twitter gibi sosyal medya sitelerinden size ulaşan kişilere güvenmeyin. Yüz yüze görüştüğünüz ve size güven veren kişilerle para alış verişi yapın. Kuyumcuları tercih edebilirsiniz.

Ön Ödemesiz Senetle Kredi Veren Yerler

Ön ödeme talep etmeden, BDDK‘nın da resmi sitesinde listelediği resmi faktoring şirketlerinden yararlanabilirsiniz. Özelikle esnafların bu hizmetten rahatlıkla faydalanabileceğiniz hatırlatalım, haftanın her günü bu şirketlere gidip resmi başvuruda bulunabilirsiniz.

 

Sitemiz üzerinden senetle kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler, aşağıdaki bulunan başvuru alanına iletişim numaralarını bırakabilirler. Senet karşılığı kredi veren kurum, kuyumcu yada kişiler bu iletişim numaralarından sizlere ulaşacaktır, sizleri araya kişiyle yaptığınız görüşmelerinden ardından mantıklı bir karar verip, senetle kredi almak tamamen size kalmıştır. Bu konuda sizi yazının en başında uyardık, bu uyarılar doğrultusunda doğru kara verip, mantıklı hareket ederseniz başınız ağrımayacaktır.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
İlan Tarihi: 3 Mayıs 2018
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (13 oy verildi, ortalama: 4,69 / 5)
Loading...

Başvuru alanı, bu alandan başvuru yapınız.

Ön Ödemesiz Senetle Kredi (279 Başvuru)

  1. ankarada bir mobilya mağazasında yönetici olarak çalışıyorum aylık gelirim 5000 tl artı prim almaktayım 35000 tl ye ihtiyacım var aylık 1500 tl olarak geri ödeyebilirim yardımcı olursanız sevinirim acil ihtiyacım var

  2. Ankara’da calisiyorum.Düğünüm var, düğünden önce nakit para veya altına ihtiyacım var senetle, kredi ile. Yardımcı olacak arkadaşlarla detaylı konuşulur. Sigortalı calisanim bu arada.

  3. Merhaba 10000 tl ihtiyacim var aylik 1000 tl odeyebilirim okeskek99@gmail com cok acil ihtiyacim var

  4. Merhaba 30 bin tl ye ihtiyacım var. Bir arkadaşım işyeri açıyor kar ortağı olmamı istedi. Ancak ben ortak olmak ve işyeri sahibi olmak istiyorum. Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz

  5. Kamu çalışanıyım 60 bin TL ihtiyacım var,ayda 4000 TL ye kadar taksit öderim,bana ulaşın lütfen

  6. Ddüzenli maaş almaktayım acil 8000 tl ye ıhtıyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim