Ön Ödemesiz Senetle Kredi

282 başvuru
15.333 okundu

Kredi sicili bozuk olup da, krediye ihtiyaç duyan vatandaşlarımızın son çare olarak başvuruda bulundukları nakit para kaynağı senetle kredi yöntemidir. İnternet üzerinde bir çok site, kişi ve kuruluşa ulaşabilirsiniz, fakat dolandırılma ihtimaliniz %90 civarındadır.

Dolandırıcı nitelikte olan kişiler yada kendilerine şirket süsü vermiş olan dolandırıcı toplulukları, sizden krediye karşılık ön ödeme talep ederler. 10.000 TL krediye karşılık, sizden 200, 300 artık ne tutturursa para talep ederler, bu parayı işlemlerin başlaması için kullanılacak gibi de bir yalan da söylerler. Günümüzde bu tür yalan ve dolana inanan bir çok insanımız bulunuyor.

Eğer sizde senetle kredi kullanacaksınız, kimseye para almadan, para vermeyin! Özelikle internet üzerinden, Facebook, Instagram ve Twitter gibi sosyal medya sitelerinden size ulaşan kişilere güvenmeyin. Yüz yüze görüştüğünüz ve size güven veren kişilerle para alış verişi yapın. Kuyumcuları tercih edebilirsiniz.

Ön Ödemesiz Senetle Kredi Veren Yerler

Ön ödeme talep etmeden, BDDK‘nın da resmi sitesinde listelediği resmi faktoring şirketlerinden yararlanabilirsiniz. Özelikle esnafların bu hizmetten rahatlıkla faydalanabileceğiniz hatırlatalım, haftanın her günü bu şirketlere gidip resmi başvuruda bulunabilirsiniz.

 

Sitemiz üzerinden senetle kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler, aşağıdaki bulunan başvuru alanına iletişim numaralarını bırakabilirler. Senet karşılığı kredi veren kurum, kuyumcu yada kişiler bu iletişim numaralarından sizlere ulaşacaktır, sizleri araya kişiyle yaptığınız görüşmelerinden ardından mantıklı bir karar verip, senetle kredi almak tamamen size kalmıştır. Bu konuda sizi yazının en başında uyardık, bu uyarılar doğrultusunda doğru kara verip, mantıklı hareket ederseniz başınız ağrımayacaktır.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
İlan Tarihi: 3 Mayıs 2018
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (13 oy verildi, ortalama: 4,69 / 5)
Loading...

Başvuru alanı, bu alandan başvuru yapınız.

Ön Ödemesiz Senetle Kredi (282 Başvuru)

1 32 33 34