Kredi Notu Düşük Olanlara 50.000 TL

49 başvuru
4.201 okundu

Banka kurumları tarafından verilen krediler ödemesi daha sonrasında taksitlendirme işlemi ile yapılan ve belirli bir faiz oranı üzerinden çekilen paranın daha fazlasının ödenmesini taahhüt eden toplu nakit para verme işlemi olarak tanımlanabilir. Bir bireye kredi verilmeden önce kredinin çeşidine ve bireyin kredi notuna bakılmaktadır.

Kredi notu düşük olan kişiler için alım durumu belirli koşulları ön plana sokarken, kredi notu normal ve yüksek seviyede olan kişiler için ise banka kurumu tarafından maaş bordrosuna göre kredi çekim imkanı tanınmaktadır. Bankaların kredi çekimi konusunda vatandaşlardan istedikleri belgeleri bireylerin başvuru esnasında getirmeleri gerekir.

Kredi Notu Nedir

Findeks tarafından belirlen kredi notlarının bireyin sadece banka kuruluşu değil altında ıslak imzasının olduğu her kurum için gerçekleştirdiği ödemeleri doğrultusunda belirlendiği bilinmektedir. Her bireyin Findeks içerisinde yer alan bilgileri banka kurumlarının T.C. kimlik numarasını sisteme girerek aratması sonucun bulunabilir.

Banka kuruluşu tarafından kredi notu düşük olan kişiler için kefil ya da bir mal varlığının ipotek edilmesi gibi şartlar aranırken düşük olmayan kişiler için ise aylık belirli bir gelirin olduğunu kanıtlayan maaş bordrolarının getirilmesi istenmektedir. Kredi notunu Findeks üzerinden bireylerin bankaya gitmeden kendisinin de kontrol edebilmesi mümkün olur. Kredi notu ilerleyen dönemlerde düzgün ödeme yapıldığı takdirde yükselmektedir.

Kredi Notu Düşük Olanlara 50.000 TL’ye Kadar Kredi İmkanı

Kimi banka kuruluşlarının kredi notu düşük olan kişilere kredi vermediği bilinmekle birlikte kimi banka kurumlarının ise gerekli aracılığı sağlayarak kendi kurumu üzerinden 50.000 TL değerine kadar kredi imkanı sunduğu görülmektedir. Bu banka kuruluşlarından bir tanesi Anadolubank olmakla birlikte artık bireylerin kredi notları düşük olsa da kısa süren işlemler sonucunda kredi alabilmeleri mümkün hale gelmiştir.

Anadolubank kredi notu düşük olsa bile acil ihtiyacını gidermek için müşterisinin kredi çekimi yapmasına izin verir ancak bu kredinin çekilebilmesi için kefil de istemektedir. Kefil bulamayan kişiler için bir malını ipotekletmesi ve bu malın da 50.000 TL değerinde olması gerekirken kredi alımı bu şekilde yapılabilir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
İlan Tarihi: 8 Mayıs 2018
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (9 oy verildi, ortalama: 5,00 / 5)
Loading...

Başvuru alanı, bu alandan başvuru yapınız.

Kredi Notu Düşük Olanlara 50.000 TL (49 Başvuru)

  1. 30 marta tek seferde odemek uzere 30 bin tl ariyorum ciddi olanlarin mesajlarini bekliyorum banka kredisi ile ilgilenmiyorum tek senet li

  2. Acil 50 bin tl ye ihtiyacımvar
    Özel sektörde çalışıyorum aylık 1500 tl ödeyebilirim.Yardımci olabilecek varsa dönüş yaparsa sevinirim.

  3. 40bin TL acil ihtiyacım var ayda 4000 veya tek seferde olarak belirli Bi vadede odeyebilirim yardımcı olunur mu e postadan donus bekliyorum

  4. Kredi çekemiyorum bana yardımcı olabilir misiniz acil 40000 tl ye ihtiyacım var ama şu an sigortam yok

  5. 50 bin tl kirediyee cok acil ihtiyacim var memurum aylik 1700 tl rahatlikla oderim odemelerim sikisti elden borcum bulunmakta cok zordayim yardimci olun biran once lutfenn haber bekliyorum e postamdaa