Kredi Notu Düşük Olana Senetle Nakit Para

215 başvuru
43.091 okundu

Acil paraya ihtiyaç duyulduğunda ilk akla gelen çözüm bankalardan çekilecek kredilerdir. Gerek kamu bankaları gerekse özel bankalar müşterilerine kredi tahsis etmek için uygun faiz oranları belirlerler. Ancak kredi çekmek istenildiği zaman karşılaşılan ilk sorun müşterinin kredi notu oluyor.

Kredi Notuna Takılmayın

Kredi tahsis eden bankalar öncelikle müşterinin sicilini araştırıyor ve eğer kredi notu gerekli şartları sağlamıyorsa istenilen krediyi tahsis etmiyor. Peki, kredi notunu neler etkiliyor? Artık ülkemizde neredeyse kredi kartı kullanmayan kimse kalmadı. Kredi kartı ödemelerini aksatan, düzenli olarak borcunu ödemeyen kişilerin kredi notu tabi ki negatif etkileniyor. Sadece ekstrenin asgari tutarını ödeyen kişilerin bile notu etkilenmekte. Maalesef ülkemizin ekonomik şartları göz önüne alındığında büyük bir kesimin kredi notu kredi çekmeye uygun değil. Peki çözüm ne? Acil paraya ihtiyaç duyulduğunda bankadan kredi çekemiyorsak ne yapmalıyız?

[irp posts=”1009″ name=”İstanbul’da Senetle Kredi Veren Yerler”]

Kredi Notuna Takılmadan Nakit

Günümüzde bankacılık sisteminde ki sıkıntılar ve kısıtlamalar nedeniyle erişilemeyen krediye çeşitli finans kuruluşları aracılığıyla erişmek artık mümkün. Maaş bordrosu ya da diğer belgelerle uğraşmadan imza karşılığı istediğiniz tutarda kredi çekebilirsiniz. Kredi notu düşük olana senetle nakit para çekme imkanı sağlayan bu sistem sayesinde piyasadaki güvenilir aracı kurumlar ya da finansal kuruluşlar aracılığı ile anında paraya sahip olabilirsiniz. Banka faizi koşulları ile istediğiniz sayıda taksit sayısındaki senede imza atarak paranız cebinizde.

Senetle Kredi İçin Şartlar Nelerdir?

Bankadan çekilecek kredi için hazırlanılması gereken evraktan çok daha az belge ile senedi oluşturup ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Çekilecek kredinin büyüklüğüne göre bir ya da iki adet kefil ve de adresinizi doğrulayan bir belge yeterli olacaktır. Eğer kredi çekecek kişi memur ise kefile bile gerek kalmayabilir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
İlan Tarihi: 10 Ocak 2018
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy verildi, ortalama: 5,00 / 5)
Loading...

Başvuru alanı, bu alandan başvuru yapınız.

Kredi Notu Düşük Olana Senetle Nakit Para (215 Başvuru)

  1. Arkadaşlar ben yardımcı oluyorum nasıl mı idda yaparak yalana gerek yok ihtiyacınız olan paranın yüzde 10 u gönderin 5 gün içinde o günderdiğinizin en az 5 katını size yollayım eğer olmaz ise paranızı bana yolladığınız paranızı yolluyorum benim ihtiyacım yok sadece yardımcı olmak maksadı ile bende zor günler geçirdim çok şükür kurtuldum. Şimdi sen maçları bize yolla biz oynayalım dediğiniz i duyar gibiyim ama öyle olmuyor işte dolandırıcı değilim en düşük vaadim bana yolladığınız Miktar

1 22 23 24