Kolay Yoldan Kredi Almak

başvuru yok
198 okundu

Bankacılık ürünleri bankalara gelir saylamaktadır. Bankacılık ürünleri; Kredili mevduat hesabı, Kredi kartı, Kredi’dir. Bankaların en çok gelir sağladığı bankacılık ürünleri olarak bilinmektedirler. İhtiyaç kredisi, taşıt kredisi, konut kredisi, eğitim kredisi, evlilik kredisi hem banka hem müşteri için çift taraflı fayda sağlayan ve farklı alanlarda kullanılabilen kredilerdir. Kredi almak isteyen müşteriler için kolay yoldan kredi almak ve zamandan tasarruf yapmak için olanaklar sağlanmaktadır.

İnternet Bankacılığı ile Kredi Başvurusu

İnternet Bankacılığı kullanan banka müşterileri daha kolay yoldan kredi almamalarına olanak sağlanmaktadır. Bazı bankalarda şubeye gitmeden internet bankacılığından kredi almalarına imkân sağlanmaktadır. İnternet Bankacılığı müşterinin istediği türden krediye başvurmasına yardımcı olmaktadır. Bu sistem ile başvurmuş olduğunuz kredi için bütün bilgileriniz bankada mevcut olduğundan ötürü müşteriden gelir belgesi istenmeyebiliyor.

Başvuru içinde olan kredi talebi olumlu olduğunda müşterinin hesabına yatırılmaktadır. Müşterinin alt yapısı sisteme uygun değilse ve müşterinin kredisi onaylandığında, imza işlemleri için bankaya çağrılmaktadır. İnternet bankacılığı zamandan tasarruf etmek isteyenler için çok kullanılan bir yöntemdir.

Sms ile Kredi Başvurusu

Sms ile kredi almak isteyenler bankaya gidip kredi başvurusu yapamayıp zamanı kalmayanlar için kullanılan bir yöntemdir. Bankalar kredi almak isteyen müşteriler için kimlik numarası, gelir tablosu, ne kadar kredi almak istediklerini ve kredi ne kadar zamanda ödeyeceklerine ait bir mesaj ile iletilmesine olanak sağlamaktadırlar.

Sms ile bildirilen kredi başvurusu müşterinin kredi puanı ve gelir bilgisi uygun ise ön onay verilebilir. Ön onay alan müşteri istenilen belgeleri sağladığı takdirde kredi alabilmektedir. Bazı durumlarda gelirin yanlış belirtilmesi sonucunda onayı alan müşteriler, kredi kullanamayabilirler. Ön onay alan müşterilerin kesin olarak kredi alabileceği anlamına gelmemektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
İlan Tarihi: 1 Mart 2018
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz değerlendirme yok.)
Loading...

Başvuru alanı, bu alandan başvuru yapınız.