İstanbul Senetle Kredi Verenler

189 başvuru
48.502 okundu

Yaşamın en zor olduğu şehirlerden biri olan İstanbul’da kredi alamayan vatandaşlarımıza kredi veren kuyumcu, telefoncu ve faktoringler. Senetle kredi alırken en fazla dikkat etmememiz gereken şey, internette her gördüğümüz reklama inanmamak ve insanlara kanmamak olmalıdır.

Teknolojik çağda, hırsızlarda teknolojik oluyor. Size kredi verecekleri söyleyerek sizin kişisel bilgilerinize yada kredi kartı bilgilerinize ulaşıyorlar ve sizin haberiniz olmadan hesaplarınızı boşaltıyorlar. Uyarımızı yaptıktan sonra gelelim İstanbul’da senetle kredi veren kuyumculara.

Özelikle mahallenizde yada semtinizde bulunan kuyumcular senet karşışilığı borç para vermektedir. Bu işlem ne kadar yasaldır bilmiyoruz, fakat hem kuyumcunun iyi niyeti hemde para kazanma arzusu sayesinde dizinde bankalardan alamadığınız krediyi kuyumcular veriyor. Bu konuda tanıdığınız, bildiğiniz kuyumcuları tercih edin, zaten her kuyumcuda  öyle herkese nakit para vermez.

[irp posts=”994″ name=”PTTBank’dan Düşük Kredi Notu Olana Fırsat”]

HATLI TELEFONLARA KREDİ VEREN TELEFONCULAR.

Şimdi nasıl oluyor bu hatlı telefonlara kredi alma olayı. İletişim şirketlerinin, faturaya ek olarak verdikleri telefonları az bir komisyon alarak nakit paraya çeviyor bu telefoncular. Siz faturanızı öderken, aynı zamanda kredinizide Ödemiş oluyorsunuz.  Burada telefoncunun karı ise şöyle; piyasa değeri 3.000 TL’e olan telefonu sizden 2.500 liraya alıyor, aradaki 500 TL telefoncuya komisyon olarak kalıyor.

İSTABUL SENETLE PARA VEREN TEFECİLER.

Allah kimseyi tefecilerin eline düşürmesin fakat günümüzde kredi veren bankalarda yasal tefeci sayılır. Kredi notu düşük, kara listede olan ve acil paraya ihtiyacı olan vatandaşlarımız yukarıdaki anlattığımız kuyumcun ve telefonculardan da para bulamıyorsa mecbur en son çare tefecilere baş vuruyor.

Tefeci demek bir nevi mafya demek, size para verirler ve üzerine çok fazla komisyon koyarak yada açık senet imzalatarak karşılık beklerler. Ödemediğiniz her senet için çok zorluk çekebilirsiniz,  bu yöntem ile borç para bulmak hiç mantıklı değil. O yüzden uyaralım; tefeciden uzak durun.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
İlan Tarihi: 30 Ocak 2018
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 oy verildi, ortalama: 5,00 / 5)
Loading...

Başvuru alanı, bu alandan başvuru yapınız.

İstanbul Senetle Kredi Verenler (189 Başvuru)

1 18 19 20