İş Bankası İmece Kart Anlaşmalı İş Yerleri

başvuru yok
1.992 okundu

Bireysel Bankacılık alanında Türkiye’nin öncü bankalarından olan İş Bankası ticari bankacılık alanında da farklılık yaratmak için değişik ürünler piyasaya sürüyor. Çiftçilere özel çıkartmış olduğu İmece Kart farklı yapısı ile dikkat çekiyor.

İmece Kart Nedir?

Tarımsal faaliyetlerde çiftçinin ihtiyacı olan tohum, fide, gübre, akaryakıt, yem vb. harcamalarını finanse etmek amacıyla üreticiler için tarımsal kredilerin kullanılması için verilen, aynı zaman da Bankamatik kartının tüm özelliklerini taşıyan bir karttır.

İmece Kartın Özellikleri Nelerdir?

-İmece Kart, çiftçilerin üretim yapabilmeleri için ihtiyaç duydukları tohum, fide, gübre, akaryakıt, yem vb. harcamaların finansmanı için kullandırılan tarım kredisinin kullanılmasını sağlayan ticari bir bankamatik kartı olarak piyasa çıkarılmıştır.

– İmece kart ile yapılan harcamalar için en fazla 1 yıla varan vadelerle hasat döneminde geri ödeme imkânı bulunuyor.

-Karta tahsis edilen tarım kredisi; İmece Kart anlaşmalı üye iş yerlerinde alışveriş olarak pos cihazlarından, nakit olarak ise İş Bankası bankamatiklerinden ya da şubelerinden kullanılabiliyor..

İmece Kartın Avantajları Nelerdir?

– Kartın en önemli özelliklerinden birisi de, borcunuzu vadesinde ödendiğinizde yapmış olduğunuz alışverişler için herhangi bir faiz ile karşılaşmıyorsunuz.

-Akaryakıt, yem, gübre, ilaç, tarımsal ekipman, vb. alışverişlerde azami 1 yıla kadar olan vadelerde ödeme günü belirlendiğinden faizsiz alışveriş avantajından faydalanma imkanı bulunuyor.

– İmece Kart ile kullanılan tarım kredisi, İmece Kart Üye işyerlerinde yapılan işlemler neticesinde (akaryakıt dışında) İmece Puan, Bankamatik kartı özelliği ile vadesiz mevduat hesabından yapılan işlemlerde ise MaxiPuan kazanılmasını sağlıyor. Biriken puanlar yine İmece Kart üye işyerlerinde alışveriş için kullanılabiliyor.

– Yurt dışında Electron ya da Maestro amblemi taşıyan her hangi bir ATM’den para çekilebiliyor.

– Yurt içinde ve yurt dışında vadesiz mevduat hesaplarında ki bakiyeler ile alışverişlerde kullanılabiliyor.

– Yılda bir kez son ödeme tarihi değiştirebiliyor.

– Kendinizin belirlemiş olduğu son ödeme tarihinde geri ödemek üzere %1’lik nakit çekim komisyonu ile nakit çekme işlemi gerçekleştirilebiliyor.

Anlaşmalı Üye İş Yerleri Hangileridir?

İş Bankası İmece Kart Anlaşmalı İşyerlerine ait detaylı bilgilendirmeleri, size en yakın İş Bankası şubesine başvurarak öğrenebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
İlan Tarihi: 17 Ocak 2018
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 oy verildi, ortalama: 4,20 / 5)
Loading...

Başvuru alanı, bu alandan başvuru yapınız.