İnternet’ten Kredi Başvurusu

başvuru yok
238 okundu

İnternet üzerinden kredi başvuruları günümüzde oldukça sık olarak kullanılmaktadır. Bankalar oturduğunuz yerden kredi çekme fırsatı sağlamaktadır. Zamandan tasarruf ve uzun kuyruklarda beklememek için evden, işten kısaca her yerden kredi başvurusu internet üzerinden yapılabilmektedir.

QNB Finansbank

QNB Finansbank internetten kredi vermektedir. Evrak, imza, kefil istemeden kredi vermektedir. Aylık faiz olarak %1.14 oranıyla müşterilerine uygun imkanlar vermektedir. İhtiyaç kredisini 48 ay vade ile vermektedir. İnternet başvurusu hafta içi ve hafta sonu kullanılmaktadır. QNB kredi başvurusu internet sitesinden ve cep telefonu uygulamasıyla yapıla bilinmektedir.

Akbank

Akbank kredi cep telefonundan veya internet sitesinden yapılabilmektedir. İhtiyaç kredisi olarak verdiği kredi herkese uygun olarak banka şubesine gitmeden sıra beklemeden internet üzerinden yapılabilmektedir. Verdiği ihtiyaç kredisi için 36 ay vade vermektedir. İnternet üzerinden 2-3 dakika içinde kredi başvurusu yapılabilmektedir. Bankanın size sunmuş olduğu bilgileri tam ve eksiz olarak doldurarak internet üzerinden kredi başvurusu yapmak mümkündür.

Yapıkredi Bankası

İnternetten kredi veren bir diğer banka olan YAPIKREDİ bankası %1,19’dan başlayan kredi faizleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. İnternet sitesinden veya cep telefonu uygulamasından kredi başvurusu yapmak mümkündür.

Vakıfbank

Maaş ödemesini Vakıfbank aracılığıyla alan müşteriler bireysel ihtiyaç kredisi alabilmektedirler. İnternet sitesinden veya cep telefonu uygulaması ile Taksitli ihtiyaç kredisi kullanabilirler. Cep telefonundan uygulamaya giriş yaparak, uygulamanın sol tarafında bulunan Başvurularım, İhtiyaç kredisi başvurusu bölümünde yer alan gerekli bilgileri doldurarak kredi başvurusu yapmak mümkündür.

Aktifbank

N Kolay Banka karttı sahiplerine internet üzerinden kredi veren bir bankadır. Müşterilerine sıra beklemeden, uğraştırmadan kredi olanağı sağlamaktadır. İnternet sitesi üzerinden Nkolaykredi.com adresinden formu doldurarak, evrakları onaylayarak kredi verebilmektedir.

Ing Bank

5 dakikada internet üzerinden kredi alma imkanı sunmaktadır. Kredi vadesi 36 ay olarak belirtilmiştir. İnternet sitesi üzerinden müşterilerine kredi verebilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
İlan Tarihi: 20 Şubat 2018
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz değerlendirme yok.)
Loading...

Başvuru alanı, bu alandan başvuru yapınız.