Gelir Belgesiz Kredi [KEFİLSİZ] – 2019

1 başvuru
519 okundu

Kredi kullanmak için bankalar tarafından istenen genel şartlara bakıldığında bunların neredeyse tamamında gelir belgesi yer almaktadır. Ancak bankalar tarafından çeşitli dönemlerde düzenlenen kampanyalar sayesinde bu durumun istisnaları bulunmaktadır.

Gelir belgesi olmadan kredi veren bankalar incelendiğinde bunlar içerisinde İng Bank, Türkiye Ekonomi Bankası, Denizbank, Aktif Bank, QNB Finansbank gibi banklar yer almaktadır. Bu bankalar kredi başvurularında belli bir kredi üst limiti uygulamakta ve faiz oranı belli aralıkta değişkenlik göstermektedir. Gelir belgesiz kredi üst limiti genellikle otuz bin lira olarak belirlenmektedir. Bu tutarın bankalar arasında dönemler itibariyle değişiklik gösterme olasılığı bulunmaktadır.

Denizbank Gelir Belgesiz Kredi

Gelir belgesiz kredi için istenen şartlar bankadan bankaya farklılık gösterebilmektedir. Denizbank için bu koşullara bakıldığında kredi başvurusunun SMS yoluyla alındığı görülmektedir. SMS gönderen müşterilerine Denizbank 55000 liraya kadar gelir belgesiz kredi imkanı sağlamaktadır.

Bu krediden yararlanabilmek için KREDİM yazılıp bir boşluk bırakılıp TC kimlik numarası yazılıp 3280’e gönderilmelidir. Gönderilen kısa mesajın ardından yapılan başvurunun olumlu ya da olumsuz olduğu kısa süre içerisinde gönderilmektedir. Olumlu yanıt alındığında krediyi alabilmek için TC kimlik kartı ile en yakın Denizbank şubesine gidilmesi yeterlidir.

Türkiye Ekonomi Bankası Gelir Belgesiz Kredi

Türkiye Ekonomi Bankası kredi başvuruları için CepteTEB uygulamasını kullanmaktadır. Bu online uygulama ile TEB müşterileri gelir belgesi olmadan kredi başvurusu yapabilmektedir. Banka için bu krediden yararlanmanın tek şartı hayat sigortası yaptırmaktır. Hayat sigortasını yaptırmayan kişilerin kredi başvuruları olumsuz sonuçlanmaktadır. Kredi için belirlenen faiz oranı vade seçeneklerine bağlı olarak farklılık göstermektedir. Örneğin yirmi dört ay vadeli kredi için faiz oranı % 1,39 civarında olmaktadır.

Gelir Belgesiz Kredi Nasıl Alınır?

Gelir belgesiz kredi almak için önemli ölçütlerden biri de kredi notudur. Kredi notu yüksek olan kişileri bankacılık işlemleri daha kolay halledilmekte ve yaptıkları kredi başvuruları genellikle olumlu sonuçlanmaktadır. Dolayısıyla bu kişilerin gelir belgesiz kredi alma olanağı bulunmaktadır. İlgili kişinin ödeme geçmişini ve alışkanlıklarını yansıtan kredi notu ile kredi almak mümkün hale gelmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
İlan Tarihi: 12 Temmuz 2018
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 oy verildi, ortalama: 5,00 / 5)
Loading...

Başvuru alanı, bu alandan başvuru yapınız.

Gelir Belgesiz Kredi [KEFİLSİZ] – 2019 (1 Başvuru)