Garanti Bankası Bireysel Kredi Hesaplama

başvuru yok
388 okundu

Garanti Bankası bireysel kredi başvurusu için kullanılacak kredi hesaplama aracı ile talepte bulunacağınız kredinin aylık ödemelerini, alınacak olan dosya masrafını, sigorta masrafını, toplam geri ödenecek tutarı öğrenebilirsiniz.

Garanti bankası bireysel kredi hesaplama aracında ki doldurulması gereken alanlar içinde aylık gelirinizi, çekmek istediğiniz tutarı ve kullanılmak istenilen kredinin vadesi gibi alanlar bulunmaktadır. Bu alanlar doldurulduktan sonra hesapla butonuna basarak çekebileceğiniz kredi miktarını ve ödeme planını görüntüleyebilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Başvuru Şartları

Garanti bankasından kredi başvurusu için öncelikle 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor. Aylık gelirinizin ve varsa ek gelirlerinizin belgelenebilir olması ve kredi için ipotek gösterecekseniz, evli iseniz ya da ipotek göstereceğiniz mal varlığı için ortaksanız diğer şahısların onayı olduğunu belirten yazı ile bankaya başvuru yapabilirsiniz.

Kullanmış olduğunuz veya kullanmakta olduğunuz krediniz varsa ödeme düzeni ve kredi limitinin yeni kredi çekimine olanak sağlaması.

Garanti Bankası Maaş Müşterisi Kredi Çekme Şartları

Maaşınızı Garanti Bankası aracılığı ile alıyorsanız, kredi başvurularında maaş durumunuzu belgelendiren herhangi bir evrak hazırlayıp bankaya götürmenize gerek yoktur. Maaş müşterileri ihtiyaç kredisi başvuruları için bankanın herhangi bir evrak talebi yoktur. Yalnızca çekebileceğiniz maksimum kredi limitinin üstünde kredi başvurusu yapacaksanız ek gelirlerinizi belgelemeniz gerekir.

Garanti Bankası Kredi Vade Süresi Ne Kadardır?

Garanti bankası kredi başvurusunda çekmek istediğiniz ihtiyaç kredisi vade süresi maksimum 48 ay olarak belirlenmiştir. Bu vade süresinin üstünde Türkiye’deki bankaları ihtiyaç kredisi vermemektedir.

Çekmek istediğiniz kredi tutarının vadesini belirlemeden önce ödemede sorun yaşayıp yaşamayacağınızı hesaplamanız doğru bir yaklaşım olacaktır. Kredi hesaplama aracı ile vade süresini ve çekeceğiniz kredinin aylık ödeme tutarını öğrenerek ona göre kredi vadesini belirleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
İlan Tarihi: 18 Mart 2018
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz değerlendirme yok.)
Loading...

Başvuru alanı, bu alandan başvuru yapınız.