Evde Paketleme İşi Veren İşletmeler ve Firmalar 2018

168 başvuru
5.420 okundu

Merhaba Ensonkredi.com takipçileri son zamanlarda özelikle ev hanımlarına hitap eden bir iş modeli hakkında sizleri bilgilendireceğiz. Yüksek oranda ev hanımları tercih sebebi olsa da, bunun yanında öğrenciler ve emekli vatandaşlarımızda evde paketleme işi yaparak gelir sağlamaktadır.

Malum ülke şartlarında evde çalışan sayısının bir olması ve tüm yük erkeklerin omzunda olmasından dolayı geçim sıkıntısı çeken bir çok aile vardır. 2018 yılının asgari ücreti açıklandı, 1.603 TL’dir. Bu şartlarda bu maaşla ev geçindirmek oldukça zor, İstanbul gibi büyük şehirlerde minimum ev kirası 1.000 TL, bunun ulaşım masrafı, mutfak masrafı, doğal gaz derken sürekli olarak bir sonraki aya eksi (-) ile başlıyoruz.

Yıllardır bir çok ev hanımı, kadınlar, öğrenciler ve emekliler boş zamanlarını değerlendirerek ek iş yapmaktadırlar, normal fabrika işlerinden aldıkları maaşlarının 2 , 3 katı para kazanmaktadırlar. Evde paketleme işi yapmak isteyen herkes bu işten yararlanabilir, ön başvurunuz kabul edildikten sonra sizde ayda 3.000 TL ve üzeri para kazanabilirsiniz.

EVDE EK İŞ VE PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALAR

Firma ve şirketler iş verecekleri zaman genelde Türkiye geneline dağıtıyorlar. Fakat bazı ek iş firmaları sadece büyük şehirlere iş vermektedir, bunun nedeni nüfus çoğunluğudur. Çünkü ne kadar çok talep o kadar çok iş demektir, ulaşım masrafları gibi unsurlarda bulunuyor. Tüm kargo, iş alet ve edevatlarının masrafları iş verene aittir, size ek iş vereceğini söyleyen ve bunun karşılığında sizden para isteyen kişilere güvenmeyiniz. Bu kişiler sizden paranızı alır ve bir daha bu kişilere ulaşamazsınız, kesinlikle dolandırıcı kişilerdir.

Firmaların bizden isteği üzerine direkt olarak telefon numarası ve adres paylaşamıyoruz, sizde taktir edersiniz ki iş veren kişiler oldukça yoğun bir tempoda çalışmaktadırlar ve şirket yönetmektedirler. Bu tarz işlere, iş başvurusu çok olduğundan tüm telefon aramalarına cevap veremiyorlar ve işleri aksıyor. Bu yüzden iş başvurularınızı bu linkte tıklayarak yapabilirsiniz.

Bir kaç tavsiyemiz var; 

 • İnternet üzerinden sizden para isteyen kimseye güvenmeyiniz, bunlar dolandırıcıdır.
 • Çevrenizde daha önce evde ek iş yapmış kişilere giderek fikir alış verişi yapın.
 • Mahallenizde, semtinizde ve yaşadığınız ilde hediyelik eşya satışı yapan iş yerlerine gidin ve ek iş hakkında bilgi edinin.
 • Eğer ek iş başvurunuz kabul edildiyse işi tek başınıza yapmaya çalışmayın, evde boş vakti olan akrabanız ve komşularınızdan yardım isteyin. Daha çok paketleme, daha çok para demektir.

 

Son Ekleme ve İş İlanı; Evde Nikah Şekeri İşi

Çok iyi bir iş fırsatı gelmiştir, evde nikah şekeri işi yaparak ek gelir sağlayabilirsiniz. Aşağıdaki iş verenin isteklerini karşılayabilirseniz hemen başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İş veren kişinin telefon numarası mevcuttur fakat lütfen ilk etapta bu iş koşullarına uyabilir misiniz onu okuyun.

İşin Detayları;

Bu iş sadece İstanbul’un bazı semtleri için geçerlidir, bu semtler Gaziosmanpaşa, Küçükköy, Kazımkarabekir Mahallesi, Yeni Mahalle Ve Gazi Yunus Emre’dir. Bu semtlerin dışında yada İstanbul il dışında olan kişiler lütfen aşağıdaki cep telefonunu aramasın.

 • Evde bu işi yapmak için en 2 kişi bulunmalıdır.
 • Ben bu işi yapabilir miyim diye deneme amaçlı iş verilmez.
 • Bayanlar öncelik tercih sebebidir, fakat zorunlu kalındığında erkeklerden de seçim yapılır.
 • Eli işe yatkın kişiler olmalıdır.
 • İstanbul’da ikamet etmelidir.

 

Eğer yukarıdaki şartlar size uyuyorsa aşağıdaki açık adresten firmadan randevu alıp görüşebilirsiniz.

Kazım Karabekir Mahallesi 930.Sokak No:12/A Gaziosmanpaşa

Telefon numarası; Mert Bey, 0553-237( Telfon numarası gereksiz olarak çok meşgul edildiğinden, Mert beyin ricası ile kaldırılmıştır.)

EVDE NİKAH ŞEKERİ İŞİ İÇİN BAŞVURU YAP. TIKLA!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
İlan Tarihi: 24 Ocak 2018
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 oy verildi, ortalama: 5,00 / 5)
Loading...

Başvuru alanı, bu alandan başvuru yapınız.

Evde Paketleme İşi Veren İşletmeler ve Firmalar 2018 (168 Başvuru)

 1. Selam. Ben Gaziosmanpaşa İstanbul’da ikamet ediyoruz. Nikâh şekeri işi ilanını gördük. İhtiyacımız için bu işi evde 5 kişi ile kısmet olursa yapmaya hazırız. Sizden bu numaraya dönüş yapmanızı bekliyoruz.

 2. Selam. Ben Gaziosmanpaşa İstanbul’da ikamet ediyoruz. Nikah şekeri işi ilanını gördük. İhtiyacımız için bu işi evde 5 kişi ile kısmet olursa yapmaya hazırız. Sizden bu numaraya dönüş yapmanızı bekliyoruz.

 3. Selam. Ben Gaziosmanpaşa İstanbul’da ikamet ediyoruz. Paketleme işi ilanını gördük. İhtiyacımız için bu işi evde 5 kişi ile kısmet olursa yapmaya hazırız. Sizden bu numaraya dönüş yapmanızı bekliyoruz.

 4. Mukemmelliyetci biriyim isimi temiz ve duzenli yaparım is disiplinim is veren tarafindan takdir edilir

1 19 20 21