Evde Nikah Şekeri Yaparak Para Kazanmak 5.000 TL Kazanç Garantisi

201 başvuru
4.130 okundu

Özelikle evde boş zamanı olan ev hanımlarımızın sadece bir kaç saatlerini bu işe vererek hazırladıkları nikah şekerinden kazandığı para 5.000 TL’yi buluyor. Güzel ve kolay kazanç diyebiliriz. Normal şartlarda bir fabrikada çalışan yeni bir işçi ortalama 1.800 TL kazanırken siz onlardan kat ve katını kazanacaksınız. İsterseniz isteğe bağlı sigortanızı ödeyip emekli bile olabilirsiniz.

Ev hanımları için bulunmaz bir gelir kapısı olan evde nikah şekeri yapımı işi, sadece bayanlara hitap etmemektedir. Bu işi öğrenciler ve emekli vatandaşlarımızda yapabilir, okuldan ve sınavlardan artan zamanınızı ek iş yaparak değerledirebilirsiniz. Bu sayede okul masraflarınızı çıkarır ve ailenize yük olmazsınız, ayrıca daha iyi bir sosyal hayat sürebilirsiniz. Emekli vatandaşlarımız da bu işten oldukça memnun kalacaklardır, hiç bir el becerisi istemeyen ve kolaylıkla herkesin yapabileceği tarzdan bir ek iş.

EVDE NİKAH ŞEKERİ İŞİ VEREN YERLER

Türkiye’nin her bölgesinde bu işi evlere veren firmalar bulunmakta, özelikle düğün mevsimi dediğimiz yaz aylarında inanılmaz derecede iş yoğunluğu oluyor. Çevrenizde bulunan davetiye ve düğün eşyası satan yerlere giderek direk siz başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca Facebook, Instagram gibi sosyal medyadan satış yapan kişilere ulaşarak iş talebinde bulunabilirsiniz. Evde nikah şekeri işinin en yoğun olduğu bölgeler İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa gibi büyük şehirlerdir. Ülkemizin doğu bölgesinde böyle gelenekler olmadığı için iş bulma konusunda zorluk çekebilirsiniz, fakat sizde o bölgelerde yaşıyorsanız yaptığınız nikah şekerlerini kargo ile satıcıya ulaştırabilirsiniz.

EVDE NİKAH ŞEKERİ İŞİ YAPARAK NE KADAR PARA KAZANABİLİRİM?

Oldukça rağbet gören ve çok kazandıran bir iştir, yaptığınız ürünün tane başına fiyat alırsınız. Ortalama 50 kuruş ile 1 lira arası ücretlendirme olur. Günde ortalama 100 ile 200 tane nikah şekeri çok rahat yaparsınız, hesaplama yaptığınızda çok çılgın paralar kazanmış olursunuz. Ayrıca sadece nikah şekeri olarak düşünmeyin, yeni doğan bebekler içinde şeker hazırlayabilirsiniz. Siz bu iş için hiç bir ücret ödemezsiniz, her türlü alet, ve kullanılan malzeme iş veren tarafından size kargo ile gönderilir. Yapılan kargoların ücretleri de iş verene aittir.

Bu işten devamlı olarak ekmek yemek ve para kazanmak istiyorsanız işinizi büyük bir titizlikle yapmanız gerekmektedir, iş veren sizden razı olmalıdır. Yaptığınız işi ilk etapta sizin beğenmeniz gerekmektedir, baştan sağma sadece günü kurtarmak için yapılan işler uzun soluklu olmaz ve size bir daha iş verilmez.

EVDE NİKAH ŞEKERİ İŞİ BAŞVURUSU

Sitemiz üzerinden direkt olarak size iş verilmez, aşağıda bulunan başvuru alanına isim, soy isim ve size her daim ulaşabileceğimiz aktif bir e posta adresini yazın. İş talebi olduğunda bu kişilere mail atılarak ulaşılır ve iş sahibi olursunuz. İş konusunda sizden anlayış bekliyoruz, kısıtlı imkanlar doğrultusunda iş paylaşımı yapıyoruz.

BAŞVURU YAP!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
İlan Tarihi: 7 Mart 2018
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 oy verildi, ortalama: 5,00 / 5)
Loading...

Başvuru alanı, bu alandan başvuru yapınız.

Evde Nikah Şekeri Yaparak Para Kazanmak 5.000 TL Kazanç Garantisi (201 Başvuru)

  1. Annemle birlikte nikah şekeri yapmak istiyoruz herhangi bir gelirimiz yok anneannemle yaşıyoruz her şehire kargolayabiliriz özenle yapabiliriz resim yaptığım ve el iişine ilgim olduğu için elim bu işe yatkındır

1 24 25 26