Evde Kürdan Paketle Ayda 4.000 TL Kazan

200 başvuru
3.890 okundu

Zaman zaman evde hangi alanlarda iş yapılır ve nasıl kazanç sağlanır gibi konularda yazı yazıyoruz. Bu yazılar sayesinde bir çok kişinin evde ek iş yaparak para kazandığını biliyorum, bu bir insan olarak biz site sahiplerini mutlu ediyor. Biz hiç bir takipçimizden evde ek iş karşılığı para talep etmiyoruz, etmeyizde. Bizim bu işten en büyük kazancımız sizin mutluluklarınızdır, geçim sıkıntınıza az da olsa katkı sağlayabiliyorsak ne mutlu bize.

Şimdi bu yazımızda evde kürdan paketleyerek nasıl para kazanabilirsiniz onu anlatacağız, aslında iş hakkında çok bir şey yazmaya gerek yok. Çünkü iş oldukça basit ve herhangi bir yetenek istemiyor sizden, bildiğimiz lokantalarda kullanılan kürdanları belli sayılarda paketlere dolduracaksınız. İşimizin püf noktası ne fazla nede eksik paketleme yapmak, iş veren paketlerin içerisinde kaç adet kürdan istiyorsa o adete kürdan koyama dikkat edin.

Evde kürdan paketleme işi için kullanılacak tüm malzeme iş verenin kendisi tarafından size verilecek, nedir bunlar; ana maddemiz olan kürdan, paketlemede kullanılacak plastik kaplar ve ambalaj malzemesi. Bu konuda cebinizden beş kuruş bile çıkmayacak, hatta iş veren bu tüm malzemeleri kapınıza kadar teslim eder, kargo parasıyla da uğraşmazsınız. Hafta başı Pazartesi gününden Pazartesi gününe paketlediğiniz ve hazır durumda olan kürdanları iş veren sizden almaya gelir, yine kapınızdan alınır.

Bu işten aylık minimum kazancınız 2.000 TL ile 4.000 TL arasındadır, tabi her evde ek işte olduğu gibi kazancınızı artırmak sizin elinizde. Ne kadar fazla paketlenmiş malzeme o kadar çok para demektir. Bu işlerde bilindiği üzere sigortalama yok, ama kazancınız bir bölümü ile isteğe bağlı sigorta yaptırabilirsiniz, böylece emekli olma şansınız da var. Hem şimdi hemde emklilik döneminde rahat edebilirsiniz.

Evde kürdan paketleme işini kimler yapabilir; öncelik ev hanımları olsa da, öğrencilerde çok fazla bu işi yapabiliyor. Özelikle sınav zamanından sonra boş kalan öğrenciler için oldukça eğlenceli ve karlı bir iş diyebilir, aynı evi paylaşan 3, 4 öğrenci bu işi yaparak okul masrafları ve ev masraflarını karşılayabilir. Gençlerimiz hem hızlı iş teslimatı yapıyor hemde paketledikleri kürdan sayısı çok oluyor, buda çok fazla kazanç demektir.

BU İŞE NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİM?

İş verenlerinin özel ricası üzerine direkt olarak telefon numarası paylaşamıyoruz, çok fazla talep üzerine telefonları çok meşgul oluyor ve buda iş verenin kaybına neden oluyor. Bu linke tıklayarak hızlı ve hemen başvuru yapabilirsiniz. Lütfen başvurularınızda telefon numarası paylaşmayınız, sadece aktif olarak kullandığınız mail adreslerinizi, yaşadığınız il ve ilçeyi yazmanız yeterli olacaktır.

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYIN.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
İlan Tarihi: 25 Ocak 2018
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy verildi, ortalama: 5,00 / 5)
Loading...

Başvuru alanı, bu alandan başvuru yapınız.

Evde Kürdan Paketle Ayda 4.000 TL Kazan (200 Başvuru)

  1. Arkadaşımla birlikte bu işi yapacağız. Öğrenciyiz. Paraya ihtiyacımız var. Dersler online olduğu için bu işi evde rahatlıkla yapabiliriz. Kendimize güveniyoruz. Elimiz seridir.

  2. Selam. Ben Gaziosmanpaşa İstanbul’da ikamet ediyoruz. Kürdan işi ilanını gördük. İhtiyacımız için bu işi evde 5 kişi ile kısmet olursa yapmaya hazırız. Sizden bu numaraya dönüş yapmanızı bekliyoruz.

  3. Merhaba Ankaradayım, kargo firmaları aracılığıyla sizle evden kürdan paketleme işinde beraber çalışmak isterim. Teşekkürler.

1 23 24 25