Evde Ek İş İmkanı

41 başvuru
3.667 okundu

Kadınların çalışma hayatına girmek istemeleri ancak üstlerinde çok fazla yük olması bu isteklerini sürekli ertelemelerine neden oluyor. Bu konuda ek gelir elde etmek isteyen ya da dışarıda çalışma imkanı bulamayıp da evde bir şeyler yaparak para kazanmak isteyen kadınlar için farklı imkanlarda yok değil.

Evde hangi ek işler yapılır diye soru soran hanımlar için sıralanabilecek birçok iş fikri vardır. Örneğin evde çalışmak isteyen hanımlar birçok paketleme işini ya da etiketleme işini rahatlıkla yapabilirler. Bunların yanında el becerilerini kullanarak yapılabilecek türden de işler vardır. Yemek yapabilir satabilirsiniz ya da doğum günü organizasyonları hazırlayabilirsiniz.

Ek İşlerde Ne Tür Seçenekler Var?

Evde ek iş konusunda iki farklı seçenek mevcuttur. Birincisi firmaların işlerini yaparak para kazanabilirsiniz. İkincisi de ürettiğiniz ürünleri ya da işleri kendi çabanız ile belirlediğiniz tutarlar üzerinden satabilirsiniz. Eğer satış yapabilme şansınız yoksa firmaların evlere verdiği işlerden yararlanabilirsiniz. Bu kişilere nasıl ulaşılır merak edilen bir konudur. Ek iş veren firmalar çok yoğun oldukları sezonlarda geçici işçi almak zorunda kalamamak için evde ek iş yapan insanlara iş vermeyi tercih ediyorlar.

Hangi Ek İşler Kazandırır?

Ek işler genelde parça başı olarak ücrete tabi tutuluyor. Yani ne kadar çok iş üretirseniz o kadar çok kazanma şansınız var. Bu yüzden sizi çok fazla oyalamayacak olan paketleme, etiketleme ya da ürün sarma işleri alabilirsiniz. Gün içerisinde bu işleri çok daha hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Hızlı şekilde yapılan işler sayesinde çok daha pratik bir şekilde para kazanma şansınız var.

Ek İş Nasıl Bulabilirsiniz?

Ek iş bulabilmek için internetten iş başvuruları yapabilirsiniz. En çok hangi ek işler tercih edilir araması yaptığınızda karşınıza birçok iş imkanı çıkacaktır. İş başvurularınızı elaman arayan sitelerden yapabileceğiniz gibi firmaların insan kaynakları bölümüne de verebilirsiniz. Atölyelerde de bu tarz işler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Sigara sarma ya da paketleme işlerini birebir iş yerlerinde alma şansınız var. Ancak firmalar bu tarz işleri internet üzerinden yayınlıyor.

Sizde evde ek iş yapmak ve ek iş imkanı sağlayan firmalara ulaşmak istiyorsanız aşağıdaki yorum bölümünden isminiz ve yaşadığınız şehri yazarak katılım sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
İlan Tarihi: 11 Ocak 2018
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy verildi, ortalama: 5,00 / 5)
Loading...

Başvuru alanı, bu alandan başvuru yapınız.

Evde Ek İş İmkanı (41 Başvuru)

  1. Merhaba sakarya akyazıda oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum faha önce istanbulda uaptım elim hızlıdır 5kişilik ekibim vat itinayla uaparız

1 4 5 6