Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

başvuru yok
162 okundu

Bankalar arasındaki rekabet nedeni ile bankalar yeni müşteri bulmak için uygun faiz oranları ile kredi kampanyaları düzenlemektedir. Özellikle ertelemeli kredi arayan müşterilerin ilgisini çeken 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyası oldukça revaçta görünmektedir. Bankalardan uygun faiz oranları ile kullanılan ihtiyaç kredilerinin vade ödemeleri 3 ay sonra olmaktadır. Gerekli şartların sağlanması durumunda alınan ihtiyaç kredileri vade ödemeleri 3 ay sonra başlamaktadır.

Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Alma Şartları

Kredi notunun yüksek olması

Gelir beyanatında bulunma

Otomatik ödeme talimatının verilmesi

İhtiyaç halinde ipotek ya da kefilin bulunması

Ekstra geliri varsa beyanı

Gibi şartların sağlanması durumunda 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredileri kullanılabilmektedir.

3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Ziraat Bankası

Ziraat Bankası 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi limitini 50.000 TL olarak belirlemektedir.48 ay vade ödemeli ve yüzde 1,87 faiz oranı ile kredi kullanımı sağlanmaktadır. Alınan kredinin ödemesi 3 aya varana kadar erteleme yapılabilmektedir. Erteleme nedeni ile de bir miktar faiz artırımı olabilmektedir. Ziraat Bankasından alınan ertelemeli ihtiyaç kredisi için 200 TL dosya masrafı da alınmaktadır.

İş Bankası

İş bankası 60.000 TL ertelemeli ihtiyaç kredisini yüzde 1,79 faiz oranı ile vermektedir. Bankanın kredi için vade imkânını 48 aya kadar uzatabildiği görülmektedir. Kredi kullanacak müşterinin kredi notu ve aylık geliri kredi faiz oranlarında değişiklik göstermesine neden olabilmektedir. Bankadan kredi kullanımında hayat sigortası ve 150 TL dosya masrafı da alınmaktadır.

Vakıf Bank

Banka 40.000 TL ye kadar ertelemeli ihtiyaç kredisi vermektedir. Bankanın uygulamış olduğu faiz oranı ise yüzde 1,67 seviyelerinde olmaktadır. Kredi vade ödemelerininse ayısı ve kredi kullanan kişinin kredi puanına bağlı olarak faiz oranları da değişiklik gösterecektir.200 TL dosya masrafı ve hayat sigortası zorunluluğu vardır.

Halk Bankası

50.000 TL ertelemeli ihtiyaç kredisi için bankanın uygulamış olduğu faiz oranı yüzde 1,75 seviyelerinde olmaktadır. Banka 48 ay vade ödeme imkânı sağlamaktadır. Bankadan alınan 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi için gerekli teminatlar gösterilmesi durumunda erteleme işlemleri 6 ay şeklinde de olabilmektedir. Erteleme oranı ne kadar artarsa uygulanan faiz oranı da doğru orantılı şekilde artacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
İlan Tarihi: 15 Temmuz 2018
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy verildi, ortalama: 5,00 / 5)
Loading...

Başvuru alanı, bu alandan başvuru yapınız.