En Hızlı Kredi Veren Bankalar

başvuru yok
228 okundu

Önceleri kredi almak için şube şube gezmek ve bunun yanında birçok belge istenmekteydi. Ama günümüzde internet üzerinden veya kısa mesaj yoluyla kredi başvuru yapılabiliyor ve herhangi bir dosya ve belge istenmiyor. Artık başvurulara ışık hızında geri dönüşün yapıldığı söylenebilir. Günden güne değişen ve gelişen bankacılık sektörü kredi konusunda artan rekabet şartlarıyla müşterilerinin yüzünü güldürüyor.

Uygun faiz oranlarıyla kredi veren birçok banka vardır. Ayrıca kredi konusunda artık bankaların bu konudaki hızları da dikkate alınıyor. Kredi işlemleri ne kadar çabuk sürede biterse, bankanın tercih edilirliği de o kadar artıyor. En hızlı kredi başvuru sonuçlandıran bankalar aşağıda detaylı olarak incelemektir.

Ziraat Bankası

Ziraat bankasına anında kredi başvurusu yapmak mümkündür. İster internet bankacılığı, ister kısa mesaj ile başvuru alan ziraat bankası, kredi başvuru sonucunu anında tarafınıza iletir. Ama bu ön başvuru olarak kayda geçiyor. Son aşama olarak şubeye giderek kredi başvurusu tamamlanıyor. Çeşitli kredi türleri bulunduran ziraat bankası her kesime hitap eden bir bankadır. Faiz oranları %1.19 dan başlar.

Garanti Bankası

Her türlü bankacılık alanında zirvede bulunan garanti bankası, kredi alanında da lider bankalardan biridir. Kara listede adı bulunmayanlara kolayca kredi veren bir bankadır. Sadece 2 dakika içerisinde kredi başvurusu yapılıp, saniyeler içerisinde de kredi başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Faiz oranları %1.34 den başlar.

Vakıfbank

Maaş müşterilerine anında kredi veren Vakıfbank, en fazla 30.000 TL ye kadar kredi verebiliyor.

Yapı Kredi

Dakikalar içerisinde kredi başvuru sonucunu geri bildiren yapı kredi, müşterilerinden kefil ve dosya parası istemeyen bir bankadır. Eğer bankada bir hesap numaranız varsa kredi başvurusu onaylanır onaylanmaz para hesabınıza geçiyor. Faiz oranları %1.27 den başlar.

Yazının linki ile birlikte IBAN yollarsanız bende paranızı göndereyim. Birde yazı yıllık falan değil, değil mi? Site kapanana kadar sanırım.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
İlan Tarihi: 16 Mart 2018
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz değerlendirme yok.)
Loading...

Başvuru alanı, bu alandan başvuru yapınız.