Denizbank Kredi Kampanyaları

1 başvuru
154 okundu

Kredi kampanyaları dönemler arası farklılık göstermektedir. Bu sayede herkes kendi nakit ihtiyacına en uygun krediyi kolaylıkla bulabilmektedir. Denizbank kredi kampanyaları incelendiğinde çeşitli içeriklere sahip kredi kampanyalarının olduğu görülmektedir. Uygun faiz oranları ve vade seçenekleri sayesinde bu krediler pek çok kişinin nakit sıkıntısını gidermeye yardımcı olmaktadır.

Denizbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

İnsanların karşılaştığı nakit ihtiyaçlarını karşılamak adına Denizbank & 1,75’ten başlayan faiz oranları ile ihtiyaç kredisi vermektedir. Krediye başvurmak için TC kimlik numarası ve cep telefonu numarasını kullanmak yeterlidir. Bankanın internet sitesi üzerinden başvuru yapıldığında ihtiyaç kredisi faiz oranı düşük olmakta ve taksit seçeneği kırk sekiz aya kadar çıkmaktadır.

Bunun yanı sıra kredi herhangi bir evrak olmadan bankanın internet şubesinden ya da nüfus cüzdanı ile birlikte en yakın Denizbank şubesinden alınabilmektedir. Bu kampanya kapsamında en düşük kredi tutarı iki bin lira olarak belirlenmektedir.

Denizbank Ortak Mortgage Kredi Kampanyası

Denizbank insanlara ev sahibi olmanın en kolay yolunu sunmaktadır. Ortak Mortgage kredi kampanyası ile istenilen bir kişi ile birlikte ortak tapulu konut sahibi olabilmek mümkündür. Bu kredi kampanyasında en fazla vade üç yüz ay olarak belirlenmiştir. Alınmak istenen her konut için en fazla dört ortak bir araya gelip kredi çekebilmektedir.

Aynı zamanda ortakların her biri kendi gelirine göre değerlendirilmekte ve buna göre kredilendirilmektedir. Ortak konut için kullanılacak kredi tutarı ekspertiz tarafından belirlenen değerin yüzde yetmiş beşinden fazla olamamaktadır. Ayrıca her ortağın konut üstünde sahip olduğu paya bağlı olarak farklı kredilendirme yapılması da mümkündür.

Denizbank Sıfır Faizli Kredi Kampanyası

Sıfır faizli kredi pek çok tüketicinin istediği bir durumdur. Denizbank insanların bu hayalini gerçek hale dönüştüren kredi kampanyası düzenlemiştir. Buna göre iki tane otomatik ödeme talimatı veren bireysel müşteriler banka tarafından sunulan on iki ay vadeli, yüzde sıfır faiz oranına sahip, masrafsız bin lira krediden yararlanabilmektedir.

Bu krediye ait aylık ödeme 83,33 lira olup kredinin masrafı bulunmamaktadır. Böylelikle bireysel müşteriler nakit ihtiyaçlarını bu kredi ile karşılayabilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
İlan Tarihi: 14 Temmuz 2018
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (6 oy verildi, ortalama: 5,00 / 5)
Loading...

Başvuru alanı, bu alandan başvuru yapınız.

Denizbank Kredi Kampanyaları (1 Başvuru)