Borçların Hepsini Tek Bankada Toplama

başvuru yok
175 okundu

Birden fazla bankada dağılmış olarak borcunuz bulunuyorsa bütün borçlarınızı artık tek bir bankada toplayabilirsiniz. Bunun için borç transfer kredisi almalısınız. Bu işlemi gerçekleştirebilmek için kredi notunuzun belli bir seviyenin üstünde olması gerekiyor. Ayrıca borcunuzu toplayacağınız banka ile ilişkilerinizin iyi olması sizin için fazladan bir avantaj kazandıracaktır.

Borç Transfer Kredisi Avantajlı Mı?

Tüm borçlarınızı tek bir bankada toplamak sizin için bir avantaj çünkü dağılmış halde bankalarda bulunan borcunuz her ay farklı faiz uygulamalarına maruz kalıyor. Eğer borcunuzu tek bir bankada toplarsanız tüm borcunuza sabit bir faiz oranı uygulanacak ve borcunuzu takip etmeniz önceki haline göre oldukça kolaylaşacaktır. Üstelik borcunuzu topladığınız banka borcunuzla ilgili size farklı tekliflerle gelip borcunuzu ödemede sizlere kolaylık sağlayabilir.

Borçlarımı Nasıl Bir Bankada Birleştiririm?

Borç transfer kredisi almak isteyen kişiler öncelikli olarak kapatmak istedikleri borçlarını belgelemeleri gerekiyor. Borçlarını belgeledikten sonra borçlarını toplamak istedikleri bankayla iletişime geçmeleri ve kendilerine en uygun faiz oranında ve uygun ödeme koşulu içeren paketi seçip başvurularını yapmalılar. Bu işlemi yaparken ilgili bankanızdan sizden aylık maaş bordonuzu, kimlik fotokopinizi ve gelir belgenizi isteyecektir.

İşlemleriniz sırasında bu belgeleri yanınızda tutmanız size zaman tasarrufu yapmanızı sağlayacaktır. Başvurunuzu yaptıktan sonra bir hafta içerisinde bankanız size olumlu veya olumsuz bir şekilde geri dönüş yapacaktır. Eğer olumlu bir geri dönüş istiyorsanız kredi notunuzu yüksek tutmalısınız.

Hangi Bankalardan Borç Transfer Kredisi Alabilirim?

Türkiye Cumhuriyeti’nde birçok banka olmasına hepsi borç transfer kredisi vermiyor. Eğer borçlarınızı bir bankada toplamak istiyorsanız Garanti bankasına, Denizbank’a, TEB’e, Akbank’a ve Finansbank’a başvurularınızı yapabilirsiniz. Bu bankalar 2018 yılında tüm borçlarınızı tek bir bankada toplamanıza olanak sağlayan bankalardır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
İlan Tarihi: 3 Nisan 2018
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz değerlendirme yok.)
Loading...

Başvuru alanı, bu alandan başvuru yapınız.