2018 Borç Kapatmak Kredisi Veren Bankalar

1 başvuru
353 okundu

Acil nakit ihtiyaçların olması durumunda bankalardan kredi çekilmekte ve birden fazla bankaya borçlu olunması durumu meydana gelmektedir. Banka müşterilerinin borçlarının farklı yerlere olması nedeni ile ödeme zorluğu yaşaması sonucunda borçlarını tek çatı altında toplamak istemektedirler. İşte bundan dolayı da bankaların sunmuş olduğu 2018 borç kapatma kredilerine başvuruda bulunmaktadırlar. Çekilen kredilerle borçlar yapılandırılmakta ve tek çatı altında birleştirilmektedir.

Borç kapatma kredilerinin avantajları

Borçlar yapılandırılmakta ve tek çatı altında birleştirilmektedir. Tek çatı altındaki borçlar uzun vadeler ile rahat bir şekilde ödenebilmektedir.

Vade ödemesi kişinin gelir seviyesinine göre tekrardan ayarlanmasından dolayı borç kapatma kredisini kullanan müşteriler vade ödemelerini zorlanmadan yapabilmektedirler. Düzenli ödeme sonucunda ise düşmüş olan kredi notları yükselmeye başlayacaktır.

Birden fazla yer borçlu olca kişilerin icra, haciz gibi durumlarla karşılaşmaları önlenilmektedir.

2018 borç kapatma kredisi başvurusu

Müşterisi olunan bir bankaya gidilerek borç yapılandırma kredisi kullanmak istediğinizi ve başvuruda bulunmanız gerekecektir.

Kimlik fotokopisi, düzenli gelir belgesi ve hangi meslekte çalıştığınıza dair bir belge getirmeniz borç kapatma kredisi başvurusunda gerekli olmaktadır.

Sistem üzerinden diğer bankalara olan borçlarınız görüntülenmektedir. Bankalara olan borçlarınız hesaplanmakta ve size uygun vade imkânı ile çekilecek kredi miktarı belirlenmektedir.

Çekilen krediden sistem üzerinden direkt diğer bankalara olan borçlar kapatılmakta ve sadece borcunuz borç kapatma kredisi çekilen bankaya olmaktadır.

Bazı bankaların hayat sigortası istemesi ve dosya masrafı adı altında ücret talep edeme durumları da bulunmaktadır.

2018 Yılı En Avantajlı Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

QNB Finans Bank, banka 50.000 TL ye kadar borç kapatma kredisi imkânı sunmaktadır. Bankanın 48 ay vade ile verdi kredinin faiz oranı ise yüzde 167 şeklinde olmaktadır.

Deniz Bank, 65.000 TL ye kadar 48 ay vade ile borç kapatma kredisi vermektedir. Bankanın uygulamış olduğu faiz oranı ise yüzde 1,63 şeklinde olmaktadır.

Burgan Bank, 100.000 TL ye kadar borç kapatma kredisi veren banka 48 ay vade imkânı ve yüzde 1,59 faiz oranı imkânı sunmaktadır.

Halk Bank, 48 ay vade ile 50.000 TL ye kadar borç kapatma kredisi vermektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
İlan Tarihi: 6 Temmuz 2018
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 oy verildi, ortalama: 5,00 / 5)
Loading...

Başvuru alanı, bu alandan başvuru yapınız.

2018 Borç Kapatmak Kredisi Veren Bankalar (1 Başvuru)