Anadolubank’dan Nakit Para İmkanı

başvuru yok
812 okundu

Kısa vadeli ve düşük meblağda para ihtiyacınız varsa, bunu bankaların sunduğu ihtiyaç kredileri ile karşılayabilirsiniz. Artık bir çok banka teknolojinin tüm nimetlerinden yararlanarak, müşterilerine daha hızlı ve güvenli hizmet vermektedirler. Tek bir tıkla ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirken, krediniz onaylandığı taktirde hemen parayı banka hesabınızda görebilirsiniz. Sizde kısa vadeli ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, telefon bankacılığı yada internet bankacılığını kullanabilirsiniz.

İHTİYAÇ KREDİSİ KULLANIM ŞARTLARI NELERDİR?

Bankaların sunmuş olduğu bir çok fırsat ve kampanya olmasına rağmen, ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız belli başlı şartları yerine getirmiş olmalısınız. Peki nedir bu şartlar?

  • Öncelikle bankaların ilk şartı 18 yaşında, yada daha büyük olmanız gerekmektedir.
  • Geliriniz olduğunu kanıtlamak için gelir belgesi(bordro) istenmektedir. Bunun için en az 6 aydır bir iş yerinde çalışıyor olmalı ve sabit geliriniz olması gerekmektedir.
  • Bankalarla aranızın iyi olduğuna dair kredi notunuzun ortalama bir puanda olması gerekir. Eğer bir bankadan kırmızı kalem yediyseniz, asla krediniz onaylanmaz.
  • Bir yada iki tane kefil. Bu seçenek küçük tutarda (5.000 ile 20.000 TL arası) kredi talepleri için geçerli değildir.

 

ANADOLUBANK’DAN NAKİT FIRSATI

En yenilikçi ve müşteri dostu bankalar arasında tabi ki Anadolubank‘da yer almaktadır, müşterisini düşünen ve düşük faizli kredi imkanı sunan, sürekli kampanyalar oluşturarak herkesin kredi kullanmasını sağlan Anadolubank’tan da ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Kredi kullanmak için sizden hiç bir şekilde kefil istenmemektedir, ayrıca bankalardan kırımız kalem yemediyseniz, kredi notunuz kaç olursa olsun ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Anadolubank şubelerine gitmeden, telefon bankacılığı yada Anadolubank internet bankacılığı kullanarak ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Bu başvurular için sizden hiç bir şekilde bir belge yada koşul istenmez. Anadolubank’ın yenilikçi banka olması, teknolojiyi çok iyi kullanması anlamına gelmektedir. Mobil uygulaması ve internet bankacılığı sayesinde bir çok müşterisinden tam not almaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
İlan Tarihi: 4 Mayıs 2018
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (9 oy verildi, ortalama: 5,00 / 5)
Loading...

Başvuru alanı, bu alandan başvuru yapınız.